Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akik sírnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik sírnak, hogy nincs egy normális pasi sem és egy férfinek sem kellenek stb, azok között lenne azért normális férfi aki udvarol nekik csak nem veszik férfi számba vagy tényleg ennyire nincs normális férfi közöttük?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 12:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

#7

De de de de én mindig supportolok :(

2016. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy egy pasi azt mondja magáról, hogy ő rendes meg normális, abszolút nem jelent semmit.

Az se, ha te úgy gondolod, hogy te normális és rendes pasi vagy, csak a nők köcsögök, mert nem vesznek téged észre, pedig lelkesen udvarolsz.


Mondta már nekem olyan pasi is ezt magáról, aki egy 16 éves lányért hagyta el a terhes feleségét, meg olyan is, aki félholtra verte az előző barátnőjét.


És bármilyen hihetetlen, tényleg vannak olyan nők, akinek egy pasi se udvarol, és még csak rondának se mondanám. Egyszerűen nincs a környezetében senki, aki érdeklődik iránta. Mondjuk az is igaz, hogy olyan helyen dolgozik, ahol sok a nő. A 60 éves főnökén meg a buszsofőrön kívül napokig pasit se lát.


Megint csak azon lovagoltok, hogy minden nőt körüldong egy csomó rendes, aranyos, helyes pasi (pont mint te), de a nőknek csak az alfa kell, a bunkó, meg a best of 5%.

Nem unjátok még?

2016. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
32%
A nőknek az az alapvető bajuk, hogy kapásból kiszűrik a külső alapján a férfiak 90+ százalékát (legyen magas, izmos, baromi jóképű és mindezt egyszerre) és a maradékból kellene jutnia minden nőnek 1-1 értelmes, elkötelezésre hajlandó pasi, ami nyilván matematikailag nem jön össze.
2016. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
68%

14-es

De ha nincs meg a kémia? :)


Én már mindig viszek magammal egy 8.-os kémiakönyvet, biztosra kell menni.

2016. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
75%

# 13

Te nő vagy, hogy tudod mi kell a nőknek?

Született arra bármilyen tanulmány, hogy a nők kiszűrik a férfiak 90+ %-át külső alapján?

2016. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

#15 tessék, a kedvedért: [link]


Nézd meg, hogy a férfiak hány százaléka esik a 3+, azaz átlagos vagy affeletti kategóriba a nők szerint.

2016. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam ez miatt siránkozni, maximum leírom ezzel kapcsolatban a tapasztalataimat/észrevételeimet.


Tény és való, hogy sok a nemnormálatlan azok között, akik nálam próbálkoznak.

Csak egy kis ízelítő, hogy mostanában kik próbálkoztak:


- alkoholista 28 éves kora ellenére

- a barátnője után sír, de vigasztalódni azért én is jó lennék

- igénytelen, de ezt úgy képzeljétek el, hogy 32 éves és az a maradék kb. 10 foga is rohad... Bocsi, de előbb vágnám le a saját kezem, mint hogy egy ilyen igénytelen a nyelvével a számba matasson

- 40 éves gyerek, feleség, minden játszik...

- 19-20 éves (bocsi, de én 24 évesen összeköltözésre, komoly kapcsolatra vágyom, ők meg épp most léptek ki a középsuli ajtaján)

- menyasszonya van, szintén dugópajtit keres, azokra a szabad óráira amíg a barátnője tornázni, suliba, dolgozni, és még tököm tudja hogy hova jár...


Szóval én minden túlzás nélkül állíthatom, hogy jelen pillanatban nálam nincs normális jelentkező. (Persze, akik próbálkoznak/próbálkoztak nagyon is normálisnak tartották magukat. Vicc az egész...)

2016. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

# 16

Uuuh, ez aztán a tanulmány. :DDDD

2016. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

7-es

Ne haragudj, de elég tipikus nő vagy.

mindenkiről megmagyarázod, hogy nem normális és persze mindenki más miatt nem normális.

Ha őszinte vagy, az első normális konkrétan a tökéletes lesz...

Én pl hidd el, hogy normális vagyok.

Se alkoholista, se fantom ex-barátnő, gyönyörű fogaim vannak, független, dolgozó és önálló vagyok... de biztosan belépnék a listádra egy új pontként és nem azért, mert nem vagyok normális, hanem te vagy az a típusú tanár, aki nem arra kíváncsi, hogy mit tud a gyerek, hanem hogy mit nem tud.

Te ezer kifogást fogsz találni ellenem, de csak egyet kéne nézned mellettem.

2016. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Bocs, 17-esnek írtam...
2016. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!