Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb egyszerűbb a szingli élet?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kapcsolatban voltam. Sok barátnőm volt. Most 32 éves vagyok és már hosszabb ideje 3 éve szingli vagyok. Azt veszem észre hogy sokkal egyszerűbb könnyebb így az élet. Eddig mindig alkalmazkodni kellett a nőknek. Ha valami nem úgy volt ahogy szerették volna jött a hiszti. Állandóan magyarázkodnom kellett mert mindenért féltékenyek voltak. Heti egyszer minimum szexelni kellett velük. Stb. Csomó gond baj...most három éve nyugi van senki nem mondja mit csináljunk én vagyok az ura az életemnek. Nem kell hetente szexelni szóval nem hittem volna hogy ennyivel jobb könnyebb a szingli élet. Egyedül meg nem vagyok mert csomó barátom van akik nem szólnak bele az életembe. Ti is így látjátok?
2016. júl. 26. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Én például nem szerettem szingli lenni, plusz úgy érzem hogy a barátom hozzá tesz az életemhez, nem pedig elvesz belőle. Vele vagyok boldog, vele vagyok teljes, az ő oldalán képzelem el az életemet.

De van aki nem alkalmas párkapcsolatra, ha te ilyen vagy, akkor egészségedre!

2016. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Most kétféle verzió van: Vagy magányos típus vagy, vagy csak olyanokkal hozott össze az élet, akivel nem illettetek egymáshoz.

Mondjuk mindegy, egyedül sokkal jobb, mint egy f.os, párkapcsolatnak csúfolt valamiben.

2016. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz kapcsolatnál, ahol folyamatosan alkalmazkodni kell, állandóan a kompromisszumot keresni, veszekedéseket eltűrni, stb., valóban könnyebb és jobb egyedül lenni szerintem. Nekem sosem volt bajom az egyedülléttel, nagyon jól éreztem magam úgy is (évekig), a barátaim, munkám, hobbim kitöltötték az életem.


Egy jó kapcsolat egy összeillő társsal szerintem viszont ad egy hatalmas pluszt, már ha nem alkuszik meg az ember és a számára megfelelő emberrel jön össze, nem az első random jelentkezővel. Olyankor nincs se hiszti, se állandó alkalmazkodás, maximum apróságokban. Amíg viszont nem jön el ez a valaki, addig szerintem fényévekkel jobb szinglinek maradni.

2016. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mivel még nem volt kapcsolatom így igazán releváns választ nem tudok adni, de ahogy megfigyeltem, a környezetemben lévők, barátok, haverok esetében a legtöbbször csak gonddal és küszködéssel jár a párkapcsolat ennek ellenére szinte soha nem volt egyedül egyikük sem. Szerintem a legnagyobb baj, hogy az emberek kényszeredetten keresnek valakit maguk mellé, mert rettegnek egyedül enni és így szembe nézni, megoldani a problémáikat, inkább keresnek maguk mellé egy másik személyt függetlenül attól, hogy "összeillenek" e vagy sem.
2016. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jobb egyedül lenni,mint 1 rossz kapcsolatban!

de 1 kapcsolatban sok minden fontos,alkalmazkodás,szeretet,egymásra oda figyelés,szeretet,hűség,bizalom,

hasonlóság a legfontosabb-sok kapcsolat ezért bukik el,mert nem hasonlót választanak és így hamar vége lesz a kapcsolatuknak!



1 jó kapcsolat nagyon jó 2 ember boldog együtt,egymásnak segítenek,egymás együtt oldják meg a problémáikat,szeretet,megértés ,hűség csodálatos dolog egy életre!


Sajnos nehéz a megfelelő társ találása :( ,szerencse kérdése az egész,talán a nagy átlag egymást megtalálja,ha valaki nem olyan mint egy átlagos akkor nehéz megtalálni,megszerezni e a társát!

Minden jót,szép életet kívánok! 30N

2016. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MolotovPunk ***** válasza:

Én 2 éve vagyok egyedül,de jelen pillanatban elvagyok.

Persze nem mondom azt,hogy néha nem hiányzik az,hogy hozzám bújjon valaki,de ettől függetlenül most könnyebb így élnem.Nem sírdogálok,mert szingli vagyok egy ideje.(Dolgozok és élem az életem.)

2 évvel ezelőtt komoly kapcsolatban voltam,de annak is meg voltak a hátrányai és előnyei.(Hisztik és veszekedések egy idő után.)Viszont mikor én kapcsolatban voltam nálam nagyon kevés lett volna a heti 1 szex,mivel én szinte minden nap szexeltem a partneremmel.

Igaz a volt barátnőm nimfó csaj volt,ennyiből szerencsém volt részben. :) Azért sok jó szex és kis törődés egy átlagos kapcsolatot is fent tarthat akár évikig is.Tapasztalatból mondom.

A szingli élet tényleg könnyebb nekem is,de egy idő után nagyon sablonossá és unalmassá válhat egyes emberek számára.(Hiába vannak haverok,meg ivócimborák.)Én most leszek lassan 29 és most kezdenek előjönni belőlem ezek a kapcsolati dolgok komolyabban.(Kezdek komolyodni,így előbb utóbb meg kéne majd állapodni,persze egy olyan nővel,akivel közös szimpátia lenne és egyéb dolgok.)

Egyébként ha neked teljesen jól megfelel a szingli élet kedves kérdező,akkor No problem.


28/F

2016. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki válassza azt amelyik tetszik.

Nekem az egyedülléttel nincs különösebb gondom. Mondjuk néha tényleg utálok a főzéssel szarozni, de ez az egyetlen.


Mondjuk az ilyeneken jót röhögök mikor kérdezték h

"Te jóképű srác nem kell egy b nő ?"

Én meg így nézek :) Mondom nem foglalkozom ilyenekkel.

Meg a pénztáros múltkor viszlát helyett azt mondta nekem h puszi :D


Egyébként meg már annyira megszoktam h nem hiszem h bármikor is változtatnék rajta.

De mint mondtam mindenki úgy él ahogy akar.


27 F

2016. júl. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!