Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyivel könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel könnyebb egyszerűbb a szingli élet?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kapcsolatban voltam. Sok barátnőm volt. Most 32 éves vagyok és már hosszabb ideje 3 éve szingli vagyok. Azt veszem észre hogy sokkal egyszerűbb könnyebb így az élet. Eddig mindig alkalmazkodni kellett a nőknek. Ha valami nem úgy volt ahogy szerették volna jött a hiszti. Állandóan magyarázkodnom kellett mert mindenért féltékenyek voltak. Heti egyszer minimum szexelni kellett velük. Stb. Csomó gond baj...most három éve nyugi van senki nem mondja mit csináljunk én vagyok az ura az életemnek. Nem kell hetente szexelni szóval nem hittem volna hogy ennyivel jobb könnyebb a szingli élet. Egyedül meg nem vagyok mert csomó barátom van akik nem szólnak bele az életembe. Ti is így látjátok?
2016. júl. 26. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak heti 1× szexeltél veluk? :o És azt is sokallod?
2016. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Igen fáradt vagyok. Nincs nekem erre energiám. Sokat dolgozok jól keresek az energiát inkább abba fektettem.
2016. júl. 26. 08:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem lett volna idáig senkid, akkor azon nyavalyognál: "jaj miért nem kellek senkinek se....".

Élvezd ki azt, hogy egyedül vagy.

2016. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne könnyebb.
2016. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg nem szeretted őket, csak önmagad, ezért érezted tehernek.

Élj egyedül, ha így tetszik.

2016. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem amúgy is szingli alkat vagy, azok nehezen tűrik meg a társaságot.

Én párkapcsolatban élek, de nekem is van igényem a magányra. Csak nekem a párom ezt tiszteletben tartja, és megkapom tőle a kis egyedüllétet. Sokáig én sem tudok folyamatosan társasággal lenni, mert leszív.

És én is jól megvoltam egyedül a párom előtt.


Szóval szerintem ha neked így jobb az élet, akkor éld így.

2016. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisabb lánnyal jöttél volna össze, akkor nem érezted volna tehernek az együttlétet. Sajnos nem tapasztalat, mert engem is eddig csak a hülyék találtak be, de az ismerőseim közül vannak akiknek jó és harmonikus a párkapcsolatuk.
2016. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem így látom, mert ha jó a kapcsolat akkor nem leterheli, hanem hozzá tesz az emberhez. Gondolom azért valamilyen szinten zavar hogy a környezeted/többi ember esetleg elítéli a hozzáállásodat, de ehhez szerintem nem kell mások egyetértését kérni, a te dolgod hogy hogyan éled az életed. Vannak még rajtad kívül mások is akik így gondolják.
2016. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki alkalmas párkapcsolatra, és nem minden élethelyzet alkalmas működő párkapcsolat kialakítására, tartós fenntartására. Én nőként lassan 10 éve vagyok egyedül (szexkapcsolatra meg nem vágytam soha). Ez részben a saját döntésem is volt, de nem olyan okok miatt, amikről te írsz. Van előnye és hátránya mindkét életformának. Én most állok készen annyi év után újra párkapcsolatra.

Élj úgy, ahogy neked jólesik, csak mert mások szerint mindenkinek párkapcsolatban kellene élni, vagy nyaggatnak ezzel az ősök, ne változtass, ha egyébként nem akarsz. Akkor törekedj párkapcsolatra, ha valóban akarod, máskülönben csak magadat erőszakolnád meg, és megbántanád az aktuális partneredet.

2016. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem sokan olvassák majd ezt a kérdést azok közül, akik azt hiszik, hogy csak akkor lehetnek boldogok, ha végre sikerül barátnőt szerezniük. Nekem sincs senkim évek óta, jobb is így, élvezem az életet.
2016. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!