Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó a szingli élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó a szingli élet?

Figyelt kérdés
Környezetemben mindenki párkapcsolatban él.Én meg azt érzem, hogy nem tudok szerelmes lenni.Nincs az a személy, aki iránt érezhetném ezt.Régebben voltam szerelmes, mára már elfelejtettem milyen is volt ez.
2015. márc. 7. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
ja...jó szar. -.-
2015. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Bizonyos szempontból jó.
2015. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mit nevezel szinglinek. Ha havonta mással kefélsz, vagy ha várod, hogy megjöjjön egy kapcsolat.
2015. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Számomra nem jó, nagyon magányos vagyok.
2015. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, ha örökre szingli maradok. Régebben kerestem kapcsolatot, de már nem érzem úgy, hogy szükségem lenne rá.
2015. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%

Nem! Szörnyű!! Vége lehetne már...

27/f

2015. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem jó, ugyanígy vagyok ezzel nincs lány aki érzelmileg megfogna, persze néha hiányzik és jó lenne egyszer egyszer valakihez bújni, de azokat a gondolatok gyorsan elhesegetem. Azzal kavarsz akivel csak akarsz, nem kell hallgatni a sok hülyeséget (hol voltál? mikor érsz már haza? miért voltál eddig? kikkel voltál? biztos hogy velük? miért vagy ilyen lusta? stb)
2015. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én imádom.
2015. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is imádom :) Nincsen fiúm,nincsen probléma.:)
2015. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon rossz, főleg egy szakítás után!
2015. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!