Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó a szingli élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó a szingli élet?

Figyelt kérdés
Környezetemben mindenki párkapcsolatban él.Én meg azt érzem, hogy nem tudok szerelmes lenni.Nincs az a személy, aki iránt érezhetném ezt.Régebben voltam szerelmes, mára már elfelejtettem milyen is volt ez.
2015. márc. 7. 22:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én eddig is szerettem, most is szeretem a szingli életet, de egyre gyakrabban mérgezi a tudatomat az érzés, hogy változtatnom kéne rajta...
2015. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 senki sem kényszerít rá, hogy változtass. Miért "kell"?
2015. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, de mondjuk úgy, hogy már megszoktam.


Igazából annyival jobb, hogy nem kell másokhoz igazodnom, hanem azt csinálhatok, amit csak akarok.

2015. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Rsag ***** válasza:
Tavaly éppen pont Valentin napkor (mikor máskor) lett volna esélyem egy lánynál (aki mellesleg akkor is és azóta is tetszik), de megtudtam, hogy barátja van, ezért inkább leállítottam. Nem akartam tönkretenni a kapcsolatát. És tudjátok mit, megbántam. Nagyon. És kezd elegem lenni a szingliségből!!!
2015. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#12: Azért, mert ha így haladok, akkor egyedül fogok megposhadni. Néha, mikor este a plafont nézem a hideg ágyban, érzem, hogy valami hiányzik, de reggelre elmúlik. :D
2015. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól elvagyok, feltalálom magam, élem a gondtalan életem. :D Dolgozom, tanulok, hódolok a hobbijaimnak, barátokkal, családdal vagyok lazulok, van egy csomó idő magamra. Nem vagyok társfüggő, szeretem magam, szeretek egyedül lenni.


21l

2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondom, meg van annak is a maga szépsége. Van jó oldala is, csak észre kell venni, nem belesüllyedni a búskomorságban. Voltam én is egyedül, de feltaláltam magam. Igaz most már 3 éve együtt vagyok a Párommal és ennek is meg van a szépsége. Csak észre kell tudni venni és megélni és szintén nem belesüllyedni a hétköznapokban.


36N

2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16-os pont ilyen vagyok csak srácba :D

én is egész jól elvagyok

18f

2015. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is megfelel enyém az időm a nincs kompromisszum és én is szeretek egyedül lenni.

Nekem megvan mindenem.

A kapcsosok kicsinyes problémáin meg csak röhögni szoktam.


Am meg a szüleim elváltak szal volt bőven betekintésem ebbe a szektorba. Köszönöm kihagyom.

26 F

2015. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!