Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégis nehezebb a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis nehezebb a férfiaknak az ismerkedés, mert azért van itt is sokkal több síró férfi?

Figyelt kérdés
Jóval több síró férfit látok itt is mint nőt. Kérdésekben válaszokban. Lehet ezekszerint mégis nehezebb barátnőt találni egy férfinek mint pasit egy lánynak....lehet valami alapja ezeknek a sírásoknak
2016. júl. 26. 07:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tehát miért van itt több síró férfi mint nő?
2016. júl. 26. 07:12
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Azért, csak jobb itt sírdogálni, ülni a gép előtt, hibáztatni mindenkit. Mert nem hajlandók a nők sorban állni az ajtó előtt, hogy lehessen választani.
2016. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Ez ok, de érted egy nőnek nem könnyebb a gép előtt ülni és siránkozni a csúnya pasikat okolni?
2016. júl. 26. 07:21
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

úgy tűnik ezek a "férfiak" nem véletlen vannak egyedül...csak sírni tudnak, várják a sült galambot, leszólítanak 2 lányt, 2 elutasítás után elkönyvelik magukban: "én mindent megpróbáltam senkinek nem kellek"

ne csodálkozzanak, ha tényleg ennyit érnek a nők szemében...

én 7 év depresszió után felálltam a padlóról, szóval tudom milyen lent, milyen magányosnak lenni! ha boldog akar lenni valaki akkor tegyen érte! mondjuk én soha nem a nőket okoltam...


23F

2016. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Mi volt a 7 évnyi depresszió?
2016. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
A lányok egymásnak sírnak, nem névtelenül a neten. A fiúkat arra tanítja a társadalom, hogy ne panaszkodjanak, lelkizzenek.
2016. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy a nők kimentek a strandra pasizni, beültek fodrászhoz, vagy egy kávézó teraszán ülnek és várják a sokat emlegetett férfitöbbletet.


Vagy egyszerűen csak dolgoznak, és nem érnek rá egész nap a gyk-n sírni, miért nem kellenek senkinek.

A legtöbb kérdést ebben a témában ugyanaz a keménymag teszi fel (legfeljebb 3 ember). És azért érnek rá reggel-délben-este panaszkodni és sírni, meg rohadtul nem dolgoznak, nem tanulnak, csak sírnak a net előtt.

Vajon miért nincs csajuk...?!

2016. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
A férfiaknak sokkal nehezebb az ismerkedés, legalábbis annak, aki nem néz ki jól. Rengeteg energiát, időt, pénzt kell belefektetni, és még akkor sem biztos, hogy lesz eredménye. A nőknek ezzel szemben csak válogatni kell.
2016. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2016. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
A nőknek és a férfiaknak egyaránt nehéz párt találni, főleg akkor, ha nulla önbizalma van, és még sorolhatnám... Nem is értem minek kell különbséget tenni. Itt a gyakorin pedig, mivel anonim, így könnyebb siránkozni, stb...
2016. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!