Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek esetleg müködött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek esetleg müködött a távkapcsolat elmesélnék hogy müködött, hogy kell távkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Gondolom sokadik hasonló kérdés. Történet a következő: Lány nagyon szép és nagyon egy hullámhosszon vagyunk de 130 kmre lakik. Néha szoktam csak úgy ismerkedni flörtölni lányokkal minden komolyabb szándék nélkül. Általában netes ismerősség szintjén maradunk. Ez a lány komolyan vette,aztán nem is tudom hogy folytatódott, de minden éjszakát átbeszéltünk és szépen lassan kialakult valami amiből lesz találkozó. Nagyon egy hullámhossz két féle gondolatom van vele kapcsolatban, tényleg ö a másik felem, másik pedig, hogy kell neki valaki sürgősen. Mindenben egyetért velem sőt első találkozóra ö jön nem is bánom mert ha csak nem varázsol el nagyon akkor szerintem ennyibe is marad a dolog. Nem voltam eddig távkapcsolat párti, de azért pozitív történeteket túlélési módszereket szívesen olvasnék ( meggyözhetö vagyok)

2016. júl. 22. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nalunk nem errol van szo:) parom nem magyar, hanem torok es akkor talalkoztunk amikor ott eltem, szoval kicsit arnyaltabb. OFF vege.


Ha szeretned probald meg, de keszitsd fel magad ra hogy valoszinuleg ez nem neked valo. 130 km tenyleg nem a vilagvege:)

2016. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Köztünk az exbarátnőmmel 100 km volt, és működött, 9 hónapig voltunk együtt, és nem a távolság miatt szakítottunk :)

Nálunk is nagyon hasonlóan indult, először csak netes barátok voltunk, aztán egyre többet leveleztünk, megosztottuk egymással a gondolatainkat, mi is sokszor éjjelbe menően beszélgettünk, ápoltuk egymás lelkét :)

Aztán belémszeretett.. először én sem akartam semmit, de aztán valahogy... én is belészerettem... megbeszéltünk egy találkozót. Azt a napot nem fogom sosem elfelejteni.. szóval összejöttünk. A találkozást úgy oldottuk meg hogy hétvégente találkoztunk, illetve nyáron többet is együtt voltunk hol ő minálunk, hol pedig én őnáluk :) Tehát működött a dolog.

De mondjuk később jelen voltak azok a hátrányok is, amiket te írtál, pl néha minden hétvége erre ment el volt hogy már unalmas volt, és ő már volt hogy mondta a szakítás előtt pár héttel, hogy nem tud találkozni a barátaival, mert lekötöm minden hétvégéjét ><

Utazással talán mondjuk nem volt annyi gond, na meg én pl szerettem egy szinten vonatozni. meg hát igen pénz is az utazás mi vállaltuk, mondjuk nekünk annyiból szerencsénk volt, hogy én tudtam diákjegyet venni a vonatra, őneki meg csak bp bérlet kellett amikor hozzám jött, mert neki meg arcképese volt a vonatra.

Lecsapni viszont akárhol le tudják a kezedről, ahhoz nnem kell távkapcsolat. Exbarátnőmmel egyébként úgy lett vége, hogy engem már nem szeretett úgy, és beleszeretett újra az egyik volt osztálytársába, akivel még régebben kemény 1,5 hónapot "jártak" . De ennek nem volt köze így a távolsághoz, max olyan szinten hogy a hétvégi tömbösítés ilyen téren nem volt előnyös, hogy idővel egymásra untunk.

Összegezve azt mondom, hogy bele lehet vágni :)) Meg minden kapcsolat előbb utóbb véget ér, arra alapozni nem lehet, vagy én azt mondom hogy a jelenlegi érzéseid szerint cselekedj :)

2016. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a nagy lelkizös de ez odavágott... egyfelöl tökéletesnek tünö lány, na meg társra vágyom. A másik oldalt pedig már leírtam.
2016. júl. 22. 21:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Az exemmel úgy jöttem össze, hogy 180 km volt köztünk. Én utaztam fel nőként hozzá, de csak mert volt egy rendezvény amire mindenképp el akartam menni és kiderült, hogy ő is ki szokott járni a barátaival rá. Ott összefutottunk először csak barátként, de már akkor is nagyon sokat beszélgettünk, aztán pár hónapra rá végül összejöttünk. Mi nagyon sokat beszélgettünk egymással, ő sem volt az a bulizós eljárós fajta és én sem. Mindketten szerettünk számítógépes játékokkal játszani és így is ismerkedtünk össze, szóval a szabadidőnk nagy részét az tette ki, hogy együtt kockultunk :). Miután összejöttünk kéthetente eljött hozzánk hétvégére és ha suliszünet volt akkor azt épp valamelyikőnknél töltöttük el. Az segített benne, hogy tudtam, ha vége a középsulinak(ami az összejövetelünkhöz képest egy évre volt) akkor abba a városba megyek egyetemre ahol ő lakik, így majd többet tudunk találkozni. Egy év múlva oda is költöztem a városba és rá két évre lett végül vége.
2016. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na a sors nagyot csavart a dolgon. Ma jött volna. De szülei beterveztek neki programokat màra. 25 fölött picit furcsa. Aki olvassa irjon egy véleményt erről: holnap keresztapja születésnapi bulija lessz neki kell bevàsàrolnia,rà ajàndékot venni .... de ez tegnap estére derűlt ki..
2016. júl. 23. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!