Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek esetleg müködött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek esetleg müködött a távkapcsolat elmesélnék hogy müködött, hogy kell távkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Gondolom sokadik hasonló kérdés. Történet a következő: Lány nagyon szép és nagyon egy hullámhosszon vagyunk de 130 kmre lakik. Néha szoktam csak úgy ismerkedni flörtölni lányokkal minden komolyabb szándék nélkül. Általában netes ismerősség szintjén maradunk. Ez a lány komolyan vette,aztán nem is tudom hogy folytatódott, de minden éjszakát átbeszéltünk és szépen lassan kialakult valami amiből lesz találkozó. Nagyon egy hullámhossz két féle gondolatom van vele kapcsolatban, tényleg ö a másik felem, másik pedig, hogy kell neki valaki sürgősen. Mindenben egyetért velem sőt első találkozóra ö jön nem is bánom mert ha csak nem varázsol el nagyon akkor szerintem ennyibe is marad a dolog. Nem voltam eddig távkapcsolat párti, de azért pozitív történeteket túlélési módszereket szívesen olvasnék ( meggyözhetö vagyok)

2016. júl. 22. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Párom és köztem 200 km van, lassan 3 és fél éve vagyunk együtt. ő 32, én 26. Ő fog majd költözni az én városomba.


Minden nap skype-on beszélgetünk, van hogy fb-n küldünk egy kis üzit nap közben, nagyon sokat beszélgetünk, a két város között talizunk leginkább, amikor mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.


A lényeg, hogy bízzatok meg egymásban, ne legyetek féltékenyek egymásra, ne ellenőrizgessétek a másikat, beszéljetek nagyon sokat mindenről őszintén és amikor csak tudtok találkozzatok.

Plusz, egy idő után csökkenjen a távolság is.

2016. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évig ingaztunk. Aztán összeköltöztünk. De a párom nem volt ilyen lusta és flegma mint te. Ő utazott értem és nem várta, hogy meggyőzzem. Ha így állt volna hozzá, akkor nem lett volna belőle semmi. Ez a "gyere, mutasd meg magad, győzz meg személyesen, hogy érdemes rád időt szánni, stb" ez végtelenül taszító. A távkapcsolat kemény áldozatokkal jár, anyagilag, energiabefektetés mindkét fél részéről!
2016. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kettes az épitö jellegü kritikád értékelem. Nem flegma vagyok csak hitetlen, nem hiszek a távkapcsolatban de mint irtam azért nem szilárd a dolog.
2016. júl. 22. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
3 évig távkapcsolatban voltunk, 1-2 hetente találkoztunk, mikor hogy sikerült, persze ünnepeket meg hasonlókat együtt töltöttünk mindig. Minden nap beszélgettünk neten. Aztán vettünk közösen egy lakást és összeköltöztünk, már 6 éve vagyunk együtt, minden tökéletes.
2016. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
130 km az számomra nem távolság. Ekkora távolság mellett hétvégente lehetne eleinte találkozni és ha jól sikerülnek a találkozok akkor el kellen gondolkozni hogy ki melyikötökhöz költözzön. Azt hittem hogy 2000 km lakik, mert épp külföldön él.
2016. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
130 km? Ne viccelj, en ekkora tavval mindennap talalkoznek a parommal, igy hogy mi 2000 kmrrel vagyunk tavkapcsolatban :D. Amugy pedig semmi nehezsege nincsen, de muszaj olyan beallitottsagu embernek lenni aki nem igenyli a parja tarsasagat valamilyen formaban tul sokszor. Tehat ha ilyen vagy akkor hagyd is, neked szenvedes lesz. Viszont ha olyan vagy mint mi hogy napi egy esti 15-20 perces telefon, gyakrabban hosszabb eleg nehai napkozbeni irogatassal, akkor nyugodtan menni fog. Egy ido utan meg hozza lehet szokni.
2016. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezért kerékbe törtök de leírom, hogy miért nem hiszek benne.

Amikor valaki arra vágyik, hogy a szemébe nézz és azt mond amit hallani szeretne, amikor egy ölelésre egy puszira egy bújásra vágyik akkor hol a másik 1,5 órányira autóval is.

Akkor amit lehet rosszul képzelek el, de egy idő után amikor a rózsaszín köd oszlik, akkor az utazás is macerásnak tűnik hosszadalmas, vele lenni jó de a vonatút a busz hosszú és unalmas hajnalban kellni éjjel hazajönni aztán még előfordul pont ott csapják le a kezemről.

Anyagilag furcsa vagyok vele elmennék minden 2odik hétvégén kirándulni akárhová, megvennék neki egy virágboltot, vagy egy édességagykert de amikor 20000 a telefonszámla meg hetente 10 ért tankolok az sok.

Aztán hétvégén barátok rokonok elfelejtve. 5 órás együttlét 9 órába telik. Most ha neki van családi programja vagy baráti összejövetel vagy vagy nem végig unatkozom és km fordítva is így lehet.

Összeköltözés, pont a házra albérletre félre rakható pénz megy el az utazásra.

KÉRLEK TITEKET VITATKOZZATOK (persze csak őszintén)

2016. júl. 22. 20:38
 8/15 A kérdező kommentje:
kimaradt a szex... mesélte hogy zuhanyzás élvezetes számára..... kicsit zavar a tudat napi 5 aktus simán megy nekem és mégis magára vagy segédeszközre van szorulva... szexchat meg... nekem kell az illat iz látvány.
2016. júl. 22. 20:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nincs ertelme vitatkozni. Rendes srac vagy ebben biztos vagyok, de abban is hogy te nem a tavkapcsolatos fajta vagy, mert pl. ahogy irtad ezeket arra gondoltam (en vagyok aki 2 ezer kmrel van tavkapcsolatban) hogy "jé, nekem ezek eszembe sem jutottak igazan". Bar ha megis megprobalnad akkor azert lehet ezt elhetove tenni lenyegeben csak szervezes es penz kerdese meg kommunikacioe (az itt nagyon fontos).
2016. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2000 km külföld, oda az ember pénzt keresni indul aztán x év után hazajön vagy kiviszi a párját. Ház vállalkozás bmw meglessz amiröl álmodik. De itt marad a magyar valóság. Söt meg keletről nyugatra menetel is ilyesmi. Pl Nyíregyháza melletti kis falu...Pest vagy Szombathely is megéri anyagilag.
2016. júl. 22. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!