Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közös jövőről beszélni csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös jövőről beszélni csak szédítés a férfi részéről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor 3-4 randi után már hónapokkal későbbi eseményről beszélnek úgy, mintha akkor még biztos együtt lennénk. Én ilyen korán még azt sem érzem, hogy kapcsolatban vagyok, nemhogy ennyire előre tervezzek. Ez lehet csak taktika, vagy van, aki ezt komolyan gondolja? Már nem egy férfi jött ezzel. Az "aktuális jelölt" is. Alapvetően jól esne, de mivel én nem tudok így gondolkodni, valahogy nem hiszem, hogy őszinte ez a kijelentés. 22N

2016. júl. 21. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szándék.

Mondd valamit ez a szó?

Nem azt mondja, hogy tuti együtt lesztek akkor is, hanem reméli, és nem alkalmi kapcsolat a célja, hanem tartós.


Aztán ha kifogsz egy olyat, aki úgy beszél a közeljövőről, hogy abban te nem szerepelsz, akkor az lesz a bajod, hogy nem akar tőled semmi komolyat, csak szexre megy.

Ilyenkor érzem úgy én is, hogy néhány nőnek semmi se elég jó. :/


30n

2016. júl. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fke ***** válasza:
Embere válogatja, de én annyit szoktam már tervezni amennyi ideje járunk, az elég jól működik.
2016. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!