Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is úgy vette észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy vette észre, hogy manapság egyre több férfi szeretné, ha a nők teljesen átvennék tőlük a kezdeményezést?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen téren? :)

Néha átveszik a kezdeményezést, csak sajnos nem azok, akiket én keresek...

És nagyon nehéz nemet mondani, bárkinek is.

Van, aki sportot űz ebből, de én utálok embereket megbántani.

2016. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van benne igazság, de arra is figyelni kell, hogy sokszor ez egy csapda.
2016. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jep.

Ha már tényleg minden arra van kihegyezve, hogy a nők és férfiak tényleg teljesen egyenlőek ( amivel nincs is sztem baj ) akkor szerintem belefér, hogy néha! a nő kezdeményezzen.

De lehet, hogy az indok a háttérben más.

Lehet, hogy sok pasi megunta, hogy valójában az ismerkedés olyan egy lánnyal, hogy sorba állsz aztán örülj ha egyáltalán kaptál "esélyt".

Sajnos megnőtt az a felfogás, hogy a pasik eldobható, könnyen lecserélhető valamik.

Így nekem sem lenne sok kedvem ismerkedni, mikor úgy áll a dolog, hogy a pasi kilincsel a lányok meg csak válogatnak, és osztogatják a pofonokat.

Félreértés ne essék, én is úgy gondolom, hogy az udvarlás inkább a pasik dolga, de félek, hogy a másik nemnél is vannak azért gondok...

23F

2016. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló érzésem, de arra következtettem az illetővel kapcsolatban, hogy valószínűleg nem érdeklem igazából, inkább azt szeretné elérni, hogy különlegesnek érezzem magam, ha egyáltalán hozzám szól, aztán pedig úgy feküdjek le vele, hogy úgy érzem, ez az egész nekem megtiszteltetés. Nem mentem bele a játszmába, mert ilyen szaga volt.
2016. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából a van, hogy azok a pasik szeretnék ezt, akik óriási tévhitekbe ringatták magukat a sikertelenségüket illetően, és mint mindig, most is egyszerűbb másokat hibáztatni. (Mert a nők nem kezdeményeznek, amiről én nem tehetek...)


Az ilyen emberkékkel meg alapból teljesen felesleges belekezdeni bármibe, és ne is csodálják, ha nem kezdeményeznek a lányok.


Mert bármilyen hihetetlen, egyébként előfordul ez a jelenség... csak nem rájuk hajtanak az ilyen határozott, rámenős csajok.

2016. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én reflexszerűen kerülöm az olyan nőket, akik túlzottan rámenősek és kezdeményezők. Volt már ilyen barátnőm és nem lett jó vége.
2016. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2016. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most mi a gond ha a nő kedvezményez?

Egyszerűen egy "Szia! Ismerkedünk?" is megfelel, nem kell túl komplikálni. Más országokban, teljesen bétköznapi dolog.

2016. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!