Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha ribinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ribinek gondolnak a pasik?

Figyelt kérdés

Senki nem akar velem összejönni, mert könnyűvérűnek gondolnak, aki bárkivel összefekszik, pedig ez nem igaz. :( Tény, hogy imádom a szexet, és nem szeretem túl sokáig húzni a dolgokat, és perverz is vagyok, de nagyon kevés pasim volt eddig.


Nem értem, miért baj az, ha valakivel csók van az első randin, vagy ha én is keresem a srácot. Ha meg arra várok, hogy küzdjenek értem, akkor meg úgy sem fognak. Miért kell örökké ez a taktikázás? Ha tetszik valaki, akkor szeretnék vele sokat beszélni, meg találkozni. Esküszöm, nem értem ezt az egészet...


Keressek alkalmi szexet, ha másra úgy se vagyok jó?


2016. júl. 20. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem ne keressél.

Gyanítom, hogy fiatal vagy még és a fiatal srácok is bizonytalanok.

Ettől nem vagy ribi.

Légy nyitott, be fog az jönni majd.

2016. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy csak csók van az első randin?

Ezért még nem ribiztek le senkit...

2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a "pasik" alatt az alfahímeket érted, akkor ne csodálkozz, nekik annyi nőjük van/volt/lesz, hogy kedvükre válogathatnak , nekik egy ilyen lány mint te max csak egy menetre kell, hiába vagy érdeklődő, nekik ez nem kell. A csúnyább, bénább, lúzerebb, jó fiúk tuti odalennének érted, csak ők meg neked nem kellenek, ami valahol érthető, de így ez egy ördögi kör.
2016. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

A válasz egyszerű - alacsony önértékelésük van, de ezt maguknak se merik bevallani.


Nagyon is helyes, hogy így gondolkozol, ami a szíveden, a szánom. Ja nem, mert az még mindig a télapó. Szóval ha azt mondod ki, amit gondolsz, amit érzel és nem fojtasz el semmit, akkor nem lesz benned teher és önmagad adod.


Ha alkalmi szexet keresel, azzal feladod magad. Most tényleg megéri feladni az álmaidat, a személyiségedet csak azért, hogy legyen melletted valaki? Csak gondolkozz el, hogy neked valójában mire van szükséged. Nyisd ki magadra a szemed. Gondold át, hogy ki vagy te valójában.


Ez úgy értendő, hogy TE ki vagy és nem pedig milyennek akarnak téged a környezeted, illetve a saját elképzeléseid illetve elvárásaid. Miért érzed azt amit érzel és hogy mi lesz, ha nem kapod meg, amit szeretnél.


Tényleg szexre van szükséged, vagy igazából arra, hogy szeretve legyél, hogy gondoljanak rád, meghallgassanak, törődjenek veled, vagy arra, hogy odabújj valakihez aki biztonságot nyújt...

2016. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:

Gondolom sok privit kaptál :D. (Vagy fogsz)

Nekem az a fura, ha az elso randin nincs csók. Mi értelme volt találkozni. Legyen eleg egy nőnek 2-3 ora eldönteni arra, hogy akar-e többet vagy sem. Ha meg nem legyen benne annyi gerinc, hogy megmondja.

Ne ad fel össze fog jönni, s ezt az attitűdött a normálisabb férfiak imádják.

2016. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom: 21/L! Enyhe déjà vu.
2016. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól gondolnak ribinek, mert az első randin csók van, hanem h összevissza flörtölgetsz, nevetgélsz, mosolyogsz mindenkire, függetlenül attól, h bejön-e vagy sem, akarsz-e tőle valamit vagy sem. Ez ilyen ribis viselkedés, tényleg nem lehet eldönteni, h te most akkor kínálkozol vagy csak játszadozol és az ilyet messziről kerülik a komoly kapcsolatot keresők. Tudom, te ezt közvetlenségnek hívod.


Az öltözködésedet is érdemes lenne megvizsgálni. Ne kínálj olyan árut, ami nem eladó. Ne ígérj olyat az öltözködéseddel, amit nem tudsz vagy nem akarsz teljesíteni.

2016. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ribizlilekvárt csinálj sztem :)


ahogy érzed, ha alkalmira alkalmasnak tartod magad, és megelégszel azzal, akkor míveld azt. :)

2016. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!