Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme a farok mutogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a farok mutogatós képeknek? Lányok izgató?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok 30 múltam. Nem újkeletü a dolog de tàrskeresőn minden normàlis làny erről panaszkodik, hogy ilyen képeket kap. Mire jó ez? Gondolataim: lànyokat ìgy akarjàk felizgatni , mutatni milyen hatàssal van rà a làny, valami perverzió és igy pótolja hogy ( előben nővel legyen) Van olyan làny akinek ez bejön a gyk kikapós lànyàn kìvül?? Slusspoén egy lànynak privát képe volt tükörből ruha nélkűl fotozta magàt csunya p.. és lógó mellek ...ruhàban izgatóbb volt... nem kimondottan téma csak messziről.

#izgatás #perverzió #Magamutogatàs
2016. júl. 19. 21:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10es valami ilyesmire is gondoltam.. Meg arra is, hogy ők ilyen nagyon béna netmàniàs kockàk akik két online stratégiai jàték közt teszik ezt... Na de hogy hogy ennyien ilyen abberàltak?? Mindenkire magàtól jön rà vagy egymàstól lesik el??
2016. júl. 20. 06:59
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen pasi csak szexet akar, és annyira gyökér is mellé, hogy azt hiszi, a nőknek csak fa.sz kell. Konkrétan. Elvégre ha neki is csak egy pi.na kell, miért ne lehetne ez fordítva is igaz?

Különösen gusztustalan, mikor látszik, hogy az illető ápolatlan, a plöttyedt hasa félig belelóg a képbe, a hugyos WC figyel a háttérben, alapból undorító a farka, van valami fertőzése (éééés igen, elküldi a képet ennek ellenére...) vagy mindezek egyszerre.



Az ilyet csak tiltani szoktam. Már röhögni se tudok rajta... Pedig eleinte még sikerült.


Mondjuk szintén téma, csak így messziről... egyszer ismerkedtem neten egy pasival, aki NEM küldött képet a cerkáról, és idővel kiderült, hogy nem lett volna mivel dicsekedni. Nagyobb a hüvelykujjam.

Ez nem jelenti azt, hogy egyszer az életben is kaptam volna olyan képet farokról, amit kívánatosnak tartottam volna, és kedvem lett volna ismerkedni a tulajdonosával. Ezért sem értem a dolog logikáját, szerintem a csajok 90%-a alapból tiltja ezek után. De mivel a szokás még mindig tartja magát, így a farkok küldős pasik gondolom így szelektálják ki a maradék 10%-ot.

2016. júl. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat igen a 90%ìr ide:) Mondjuk a legtöbb együttlétre korlàtozott làtàsi viszonyok közt kerűlt sor. Ezért engem jobban izgat a p.. illata ize és tapintása a làtvànya inkàbb 3ad rangu. Persze vannak akiknek gyönyörű van.. Ebből kiindúlva sem értem mit lehet elérni farok mutogatàssal.
2016. júl. 20. 09:09
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen buta gyökerek, semmit nem tudnak a két nem közötti különbségekről, hogy nem ugyanúgy működünk. A nőket nem izgatja fel egy akárki farkáról készült kép, mert másképp működik az agy. (pláne ezek a rossz minőségű, vakus, mobilos fotók)Csak a számomra érdekes ffi teste van rám hatással. Ha látok egy óriásplakáton egy tökéletes meztelen férfitestet, azt mondom, jól néz ki és már megyek is tovább. Nem lesz nedves a bugyim, nem gondolom tovább, nem fantáziálok róla.
2016. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11%

Ennyi álszent nőt.

Kíváncsiak voltak, utána ők is küldtek erről-arról, majd szexchateltünk :)

2016. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én alapból tiltani szoktam azt, aki küld farok képet.


Kaptam már olyantól is akivel soha az életben nem beszéltem.


Az csak egy farok, mi izgasson benne?


Sajnos egyik haverom is küldözgetett, pedig abszolút nem érdeklődtem iránta, nem érdekelt mint pasi.


Elvárta én is küldjek magamról, de mire fel? Semmi közöm nincs hozzá.


Kértem párszor ne tegye, de engem okolt mert én felhördülök, nem küldene ha nem reagálnék semmit.

Ami nem igaz, mert volt olyan nem szóltam érte semmit, mégis küldött.


Az más, ha olyan küld nekem akivel ismerjük egymást egy ideje, van kémia, érzelmek, és erotikusan is csevegtünk.


Próbáltam ennek a havernak is elmagyarázni, erre azt írta lesz*rja.


Tiltottam.


Szerintek az ilyenek csak magukból tudnak kiindulni, azt gondolják ha elküldik a farkukat a csaj rábukik és küld ő is.

És igen, az ilyen csak szexet akar.

De így is sz*rul csinálja.


Legfeljebb nagyon primitív nőknél mükődik.


De amúgy szánalmas.


Egyes pasik (tisztelet annak aki nem ilyen) nem tudják felfogni, a nők agya máshogy működik, a pasik vizuálisak és örülnek akár egy random csaj meztelen képeinek, viszont egy kicsit is értelmes csajnál ez nem fog bejönni.


És el se tudják képzelni, ez a nőket miért zavarja, és nem is akarják megérteni.

2022. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!