Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme a farok mutogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a farok mutogatós képeknek? Lányok izgató?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok 30 múltam. Nem újkeletü a dolog de tàrskeresőn minden normàlis làny erről panaszkodik, hogy ilyen képeket kap. Mire jó ez? Gondolataim: lànyokat ìgy akarjàk felizgatni , mutatni milyen hatàssal van rà a làny, valami perverzió és igy pótolja hogy ( előben nővel legyen) Van olyan làny akinek ez bejön a gyk kikapós lànyàn kìvül?? Slusspoén egy lànynak privát képe volt tükörből ruha nélkűl fotozta magàt csunya p.. és lógó mellek ...ruhàban izgatóbb volt... nem kimondottan téma csak messziről.

#izgatás #perverzió #Magamutogatàs
2016. júl. 19. 21:38
1 2
 1/16 cukilányka 0.0 ***** válasza:
60%

Kutyát sem érdekli a farkuk a való életben, azért neten mutogatják, hogy férfinak érezzék magukat.


20L

2016. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Kétféle "dick pic" van.

Azzal, hogy valaki mutat egy képet, és közben azt mondja: "Ez itt a képen a barátom, Dicknek hívják.", :D nincs semmi problémám.

Azonban a másik, amiről Te is beszélsz... hááát... Elég gáz. Nekem is küldtek már... És ha összeszednénk és kinyomtatnánk a barátnőimével együtt, szépen ki lehetne velük plakátolni a falainkat... Konkrétan soha nem értettem mi a célja ezeknek, v mit képzelnek az ilyen palik.

2016. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmi izgato nincs rajta de tenyleg.Szerintem korant sincs akkora hatassal a nokre ez mint a pasikra egy szep punci fotoja.Cafoljak meg az utanam kovetkezok.
2016. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Aberáltak,betegek.

Nincs saját életük

2016. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak úgy küld azt én se értem.

Ellenben már jó pár nőnek küldtem megbeszélés után.

2016. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! És azt miért? Gondolom amiért te megbeszélés utàn azért is kérés nélkűl. Méreted kell bizonyìtani?
2016. júl. 19. 22:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz?! Ez nem izgató, hanem undorító!!!
2016. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van. Vagy perverz és ezzel akar sokkolni, vagy bozasztó buta szegény és mivel ő alig várja, hogy meztelen csöcsöket meg sunát lásson, ezért el sem tudja képzelni, hogy a lányok hogyan működnek, és azt hiszi, hogy ha látnak egy idegen pöcköt, akkor rögtön rá akarnak ugrani. Az övére legalábbis biztos...


Aki tud angolul nézze meg. Ez a véleményünk:


https://www.youtube.com/watch?v=s4VbgyI09-M

2016. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
gondolom férfiasnak érzik mutogatni. egy cseppet sem izgató. párszor kaptam csak úgy, rákattintottam, láttam mi az, kiikszeltem és kész. még annyira se izgató, hogy több gondolatot szenteljek neki. nyilván nem is kezdenék olyan férfivel, aki ilyen képeket küldözget, mert az intelligenciája valószínűleg hagy kívánnivalót maga után.
2016. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "férfiak" kb. azon a szinten vannak, mint a parkokban a farkukat lengető szatírok, azzal a különbséggel, hogy ezek annyira azért nem tökös legények, hogy kibújjanak a monitor mögül. Valószínűleg az ilyenek nem is nagyon mernek nőhöz közelíteni, de a képküldözgetéstől nagyfiúnak érzik magukat.
2016. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!