Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a társkereső oldalaknak, ha évek óta szinte ugyanazok a nők fent vannak, ha beszélgetek 10 el, elhívom őket több hét után randira, akkor 9 kitér a válasz elől?

Figyelt kérdés
Akkor mi értelme van, hogy fent vannak? Párt akarnak egyáltalán, vagy már ez hobbi lett nekik? Némelyikkel jól el lehet beszélgetni (10 ből 9 persze nem ír vissza, ha ő nőből közel sincs olyan vonzó, mint én pasiból, szinte akkor sem), de ha randira kerül sor (nem két mondat után hívom el, ha érzem rajta, hogy szimpatikus vagyok és vannak közös érdeklődési köreink, akkor hívom el), erre a legtöbb nem hajlandó, kitér a válasz elől. Vagy lerendezi annyival, hogy inkább itt beszélgessünk. értehetetlenek, vagy én vagyok hülye...
2016. jún. 24. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak mégsem lövöd be jól, hogy kinek is jössz be valójában??
2016. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt akinél erre is rákérdeztem, mondta, hogy akkor nem beszélgetne velem. Bár ki tudja...
2016. jún. 24. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Don't cry for me!
2016. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Puszta szórakozás nekik, hogy körülöttük forog a téma, semmi több. Sajna ezek ilyen megtévesztő aljas dolgok. azzól még hogy jól néz ki vagy kint van a melle társkeresőn, nem azt jelenti hogy értelmes is. Nyilván várja a kockahasú szőkeherceget, hogy dicsekedhessen barinői előtt hogy neki van a legjobb fiúja.
2016. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet. De 25 évesen is ez a menő még?
2016. jún. 24. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg nem jönnek el randira, mert én több lánnyal is eljutottam odáig. de bár ne történt volna, baromi kiábrándítóak voltak élőben.
2016. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a legroszabb a legtöbb lányba 0 segítőkészség empátia van. Itt úgy kell randira menni hogy már kis újból tudsz mindent. De ugyanaz mint a munkába, Hogy legyen tapasztalatod, ha még nem dolgoztál
2016. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés.


1 évig kerestem párt, utána 5 évig volt. Most visszanéztem a társkeresőre, és ugyanazok a hölgyek, ugyanazokkal a fotókkal (6 év alatt gondolom nem öregedtek) keresnek párt.


Eleinte azt gondoltam, hogy csak az oldal üzemeltetői hoznak létre profilokat, hogy legyen "tömeg", de nem egy nem kettő van aki tuti, hogy társkereső.

2016. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen csak Tinderezek néha..meg néhány hasonló app van telómon,de az hótziher hogy én nem várok több hetet mira elhívom a csajt:D Első nap ráírok, beszélgetünk pár mondatot aztán elhívom már,(legkésöbb 2-3 nap ha érzem rajta hogy félénk).És belemennek..Bocsi kérdező de nem tudom hogy hogy tudsz több hetet tökölni,ennyi idő után nem is csodálom hogy haverzónába kerülsz..:D Mellesleg az se mindegy hogyan írsz neki..
2016. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár éve ellepték a társkereső oldalakat az aranyásók, a bárcások, meg a sok éretlen, kamaszkorból épphogy kilépő lánykák. Férfirészről meg teli van nős, vagy kapcsolatban élőkkel, ifjonc, félpucéron szelfizős képet feltöltő, egyéjszakás kalandokat keresgélő, mindenkinél bepróbálkozó hímecskékkel. Felhígult az egész minden korosztályban. Nem hobbi ez, hanem kőkemény függőség, komoly pszichológiai tanulmányokat írtak már erről. A komoly társkeresők emiatt óvatossá és bizalmatlanná váltak. A férfiak azt hiszik, hogy a nők k-rvák és le akarják húzni őket pénzzel, a nők pedig félnek, hogy a férfiak több nőt forgatnak egyszerre. Nem jó ez így sehogy, katasztrófa az egész.
2016. jún. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!