Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig várjak? Hogy ne rohanja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Hogy ne rohanjam le?

Figyelt kérdés

Írtam egy lánynak, kiderült hogy épp akkor szakított a pasijával majd visszautasított és azt mondta hogy ha nem lennék ilyen nyomulós akkor talán még beszélhettünk is volna. Aztán 10 nap után rámírt:


"Ne haragudj, nem akarok bunkonak tunni de bant az eddigi beszelgetesunk szoval ezert irok

A lenyeg hogy nekem most tenyleg nem megfelelo az ismerkedes,es szeretnem ha ezt megertened. Nincs veled semmi bajom tenyleg de most egyszeruen igy erzem jol magam. Eroltetni pedig nem akarok semmit es magamat se. Kerlek ezt most ertsd meg! Ha ugy all a dolog majd beszelgethetunk, de most nem tudnek normalisan"


de mégis kb mennyi? lehet hogy pár hét lehet hónapok... ez nagyon sejtelmes válasz :(



2016. júl. 17. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább keress egy másik csajt, aki eredetileg is szingli.


Most ezt nem lehet megírni, hogy 1-2 hónap, személyfüggő, hogy kinek mennyi időre van szüksége. Hagyj időt neki, ha meg nincs türelmed őt megvárni, akkor hagyd a fenébe.


Ha később még ő úgy látja, hogy jó lesz, ír neked.

2016. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyen megy, hogy keresek, mint a boltba egy kiló kenyeret:D főleg nekem amúgy is nehezen megy a csajozás, a kezdeményezés, nem is beszélve, hogy ez a csaj jól is néz ki.
2016. júl. 17. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor addig míg vársz, a hibáidat ki lehetne javítani, hogy pl. bátrabb legyél...stb. és mindent, amit itt felsoroltál hibaként. lesz időd, foglalkozz önismerettel és növeld az önbizalmadat!
2016. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
járok pszichológushoz, emellett nem tudom mit tehetnék még
2016. júl. 17. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
menj el a könyvtárba és olvass önfejlesztő, önismereti könyveket
2016. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Ezt hagyd a fenébe, szerintem nem érdemes ilyen gagyi koptató szövegre bármit alapozni.
2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan azt jelenti, hogy van kiszemelt bakja, de vele még nem alakulnak a dolgok, vagy már épp alakulóban van. Magyarul talonba rakott.

Megoldás? Hagyd a fenébe teljesen, vagy rakd te is talonba ezt a csajt, de semmiképpen ne ő legyen az elsődleges célpontod. Ha nem így teszel, csak felőröl lelkileg.

2016. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe vagyok most én is.. Nem siratja a volt fsziát? nekem azt mondta arra neki legalább 1 év kell hogy elfelejtse.. :D bazz.. nemtudom hogy élnek ezek. vagy tényleg az van amit az utolsó mond h van más akinek csapja a szelet. Nem egyszerü az a baj, főleg úgy h megvan neki ismerősnek, s reménykedik hogy mivan ha összejönnek.. Az ilyeneket elkell kerülni
2016. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!