Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a lányok és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok és mit várjak ilyentől?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy csajjal randiztunk... Ő azt mondta régi módi tehát elvárja hogy a férfi kezdeményezzen mindenben. Na gondoltam letesztelem, aztán igazából minden fontosabb dologban ő kezdeményezett. Szerintetek?
2016. jún. 27. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

"miért ilyenek a lányok"


nem minden lány ilyen. mikor fogjátok fel, hogy nem lehet általánosítani, minden nő, sőt jobbat mondok: minden ember másmilyen?

2016. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán próbál elérhetetlennek tűnni, hogy ne legyen könnyen kapható a szemedben. :D De úgy tűnik, akkor nem sokáig tudta fenntartani a kis színjátékát. :D
2016. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ne mindenki ilyen! De könyörgöm akkor csak én vonzom az ilyeneket, mert 10/8 ilyen.
2016. jún. 27. 20:25
 4/7 Komolyan mondod? ***** válasza:
82%

Milyenek már megint??


Volt egy ilyen tapasztalatod, ne általánosíts...


Igazából mi egyáltalán a kérdés? Hogy mire számíts a lánynál? Ha te nem tudod, akkor nekünk honnan kellene?

Ha szimpatikus, akkor ismerkedjetek továbbra is, ha meg nem, akkor meg viszlát van!

2016. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
komolyan mondod: az összes tapasztalata ez! (ok, nem ő tehet róla, hogy 1db tapasztalta van :))
2016. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, a legtöbb nő sajnos önfejű, konok, makacs, de közben úgy tesz, mintha a férfitől várná, hogy csinálja, de közben majd meg vesz, hogy mindent ő csináljon, véleményezzen, kezdeményezzen, adjon magyarázatot, ami a lényeges IRÁNYÍTSON.
2016. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nő vagyok, én csak néha nem veszem magam észre, amúgy hagyom , hogy a férfi legyen a főnök nálunk, de totál igazatok van, látom barátnőimnél, hogy képtelenek ezt felfogni ezt.
2016. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!