Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért várják el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el az izmos testett éa a sportos alkatott?

Figyelt kérdés
Teljesen nevetséges, a legtöbb nő a kisujját sem mozdítaná a fogyásért, nem hogy kondiba járjon diétázzon és szenvedjen egy sportos alkatért. Fogalmuk nincs milyen nehéz és mennyi munka van egy izmos testben. Azok a nők akik viszont nem kövérek és edzenek, náluk érhető.
2016. ápr. 19. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem nemfüggő dolog, pocakos aputestű férfiak is elvárják, hogy a vékony csinibabák álljanak szóba velük. Nagyon sokszor van, hogy ezek a pocakos, magukra semmit nem adó pasik magyaráznak egy kolléganőjüknek, hogy le kéne fogyni, amikor azon sokkal kevesebb a felesleg, sminkel, minden nap 1-2 órát a saját teste ápolásával tölt. Sajnos nem mindenkinek van reális énképe, legyen az nő, vagy férfi.
2016. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hmmm... igazából, ha azt nézzük, én abban a közegben nevelkedtem fel, ahol a nők, tehát anyám és mamám korabeli asszonyok folyamatosan tettek az alakjukért, mert a nőknél alapelvárás volt mindig a fiatalos kinézet. A nagyimat egészen 50 éves koráig kísérgettem a fitneszteremben ahol a többi idősebb nőtársával edzett. Még amikor mozgásszervi okokból már a hagyományos torna nem is volt vállalható nála, akkor is eljárt ilyen fitneszgépes "edzésre" (valami gumi riszálta a csípőt ide-oda). Anyám is felszedett jó pár kilót a terhessége alatt és amint olyan állapotba került folyamatosan tornázott. Néha együtt a szomszédnénivel, otthon. Ellenben a férfiak csak növesztették a sörhasat és úgy gondolták ez természetes, hisz egy férfitól nem elvárás a jó alak.

A mamám is vaságyastul volt 45 kiló, még 3 gyerek után is, de ő az életét folyamatosan diétázva élte le. Mivel a nők hajlamosabbak, főleg az idő előrehaladtával hízni. Szerintem az akkori elvárások sem voltak épp igazságosak.


Én sem pártolom ezt a kockahas központúságot, főleg, hogy már minden modell és színész növesztett egyet magának és nekem már unalmas is a látványuk. Plusz én nagyon jól tudom, hogy az izom nem egy kis mozgástól nő, sőt ami azt illeti célirányosan kell edzeni, mert különben nem lesz látványos eredmény. De aki nem önmagáért, hanem csajozási céllal teszi ezt, az nem sokkal lesz sikeresebb a nőknél.


Én annak a híve vagyok, hogy mindenki találja meg azt a mozgásformát ami boldoggá teszi és idejéből telik, mert a sport senkinek nem árt meg. Sanyargatni magunkat azért, hogy olyan legyünk amilyenek nem vagyunk, szerintem teljesen felesleges. Ha magadra szánsz egy kis időt, és törődsz a testeddel, lelkeddel és harmóniába kerülsz önmagaddal, akkor már el is érted a célt. Egy kiegyensúlyozott ember vonzóbb bármely dagadó izomkötegnél.

2016. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%

"Ez nem nemfüggő dolog, pocakos aputestű férfiak is elvárják, hogy a vékony csinibabák álljanak szóba velük"


A pocakos aputestű férfiaknak még más is van, amiért bármilyen nő szóba áll velük...

Nos, ez kevés nőről mondható el.

Tehát jogosan várja el az aputestű a cicababát.


A tespedt nők, akik meg a sportosabb pasikat keresik, nincs reális énképük, rossz nevelési módszerek miatt, és szentül hiszik, hogy csodálatosságuk miatt bárkit megkaphatnak, hiába esnek pofára 3458798734x, nem fogják belátni.

2016. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Noblesse Oblige

As always :)

2016. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem mindenki várja el. Én 160 cm vagyok és vagy 52 kg, aminél én épphogy több akarnék lenni, csak nem jön össze. A lényeg az, hogy mondták már páran, hogy jó a testem, mert mozgok is.

Ehhez képest volt egy pasim, aki 170 cm-hez volt közel 100 kg, a másik 165 cm-hez 85 kg... szóval. :) Nem ezen múlik. Persze nekem is jobban tetszik egy izmos, ápolt testalkat, de nem eszerint választok.

2016. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

"A pocakos aputestű férfiaknak még más is van, amiért bármilyen nő szóba áll velük...

Nos, ez kevés nőről mondható el. " - értem, szóval a férfiaknak szerinted több felmutatható eredményük van alapjáraton? Nagyobb eséllyel tudnak egyebet is felmutatni? Nem értem, hogy mire célzol ezzel: pénzre, farokra, ????? Mert hogy eszük nincsen több, azt pont te bizonyítod.

2016. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem várom el.

A férjem saját maga miatt edz. Egyrészt elég hiú. Másrészt meg 15 éve sportol, és versenyeken nehezebb megmozgatni egy súlyosabb testet.

Télen kicsit ellustult, felugrott 10 kg, de engem nem zavart. Ugyanúgy kívántam.

Aztán tavasszal az első edzésen készült képeket látta, kiakadt, és visszafogyott.

Engem néha inkább idegesít, hogy ilyen piperkőc férfi létére.


Néha kitör rajtam, hogy diétázok és tornázok, hogy nekem is sportos, izmos testem legyen. De az nála nem nyerő, mindig megbundázza a diétám. Úgyhogy lassan elfogadtam, hogy neki így tetszek.


Néha belefutunk pár gyökérbe, aki elkezdi fújni, hogy miért nem hagy ott, annyi karcsú nőt kap meg, amennyit akar. Őket leoltja rutinból. :)

2016. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert vonzó és evolució.

Férfias és vonzó.

De ez nôtípus függô aki elvàrja azok a vonzó igényes nôk.

Aki nem vàrja az nem sportol és nem nôies.

2016. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Számomra konkrétan taszító a sportos férfias test, egyáltalán nem találom szexisnek.
2016. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Azért, mert felszínesek.
2016. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!