Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért várják el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el az izmos testett éa a sportos alkatott?

Figyelt kérdés
Teljesen nevetséges, a legtöbb nő a kisujját sem mozdítaná a fogyásért, nem hogy kondiba járjon diétázzon és szenvedjen egy sportos alkatért. Fogalmuk nincs milyen nehéz és mennyi munka van egy izmos testben. Azok a nők akik viszont nem kövérek és edzenek, náluk érhető.
2016. ápr. 19. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Sok nőnek izmos test, nagy f.a.s.z. és helyes kis pofácska kellenek. Sok férfinak meg nagy cici micik és feszes, formás popsik kellenek. Miért? Azért, mert k.u.r.v.á.r.a. csak a külsőségeket nézi az emberek többsége!
2016. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Külsô meg fog belsô megtart.

Nem is értem egy férfinak hogy hogy nincsen igénye arra hogy jól nézzen Ki.Sose értettem.


28F

2016. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Noblesse Oblige tökéletesen megfogalmazta.


Sanyargatással, csak boldogtalanná teszi magát az ember, de ha élvezetből mozog, edz, akkor annak nem csak fizikailag lesz pozitív hatása.

Elvárni ilyesmit hülyeség, aki így tesz, az elég felszínes, nemtől függetlenül. Ellenben azt meg tudom érteni, hogy valaki nem akar egy 20-50 kg felesleggel elő férfi/nő mellett lenni. Ez is az igényesség egyik formája, és egyészségügyileg is jót tesz, ha az ember mozog, kirándul, karban tartja magát.

2016. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem várom el, nekem a vékony (nem betegesen vékony) fiúk tetszenek általában. A párom nem is tudom, melyik kategóriába tartozik, volt egy csúnya bénulása nyaktól lefele pár éve, kb eltűntek az izmai is, mire meggyógyult. A karjait viszonylag hamar tudta újra mozgatni, a kerekesszék is megedzette, plusz azóta is fizikai munkát végez, a felsőteste minden sport nélkül izmos, erős, de nem "kigyúrt". A lábai kb olyan vastagok, mint az én karom, és korlátozottan tudja használni őket. Aztán akkor mi van? Így szeretem, és nagyon vonzódok hozzá.

Annyira vicces, mikor páran itt sírnak azért, mert a gonosz nők elvárnák, hogy ne legyenek betegesen punnyadtak, meg olyan problémákat kreálnak maguknak, hogy valami elképesztő. Napi szinten sírnak, hogy nagy az orruk, vagy ilyen meg olyan a fülük, hasonlók. Elárulom, az összkép lehet ezektől még nagyon vonzó, viszont ez a rinyálás taszító. Érdekes, a barátomnak több évi kerekesszék meg mankó meg gyógytorna meg kórházi kezelés jutott, ágyhoz volt kötve hónapokra, soha többé nem fog tudni "rendesen" járni, vagy futni, és SOHA nem sírt emiatt, nem a nőket ócsárolja, hanem egyrészt elfogadja magát, meg azt, hogy nem tetszhet mindenkinek, másrészt pedig tett magáért, és azért, hogy minél többet hozzon ki a helyzetéből, mert erős volt, nem ilyen hisztis óvodás.

Sírjatok csak az igazságtalanságok miatt, attól csak nevetségesek lesztek. De közben néha azért nézzetek magatokba, és döntsétek el, mi az, amit el kell fogadnotok, és mi az, amin érdemes változtatni, és lehet küzdeni. Fene jó dolgozok van, mégis könnyebb panaszkodni, ahelyett, hogy megbecsülnétek a jelenlegi helyzeteteket, és azt néznétek, hogy lehet jobb. EZ a nevetséges, nem az, ha nem vagytok kigyúrva.

2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kisportolt testtel szólnék hozzá.


Ennek az ellenkezőjét látom. A nem sportoló lányok sokszor abban a tudatban vannak, hogy csak annak lehet izmos teste, aki tele van nyomja mindennel és az izmos test nem normális dolog, ezért nem vonzódnak hozzá. Kulturális hatás. Azokról a lányokról beszélek, akik tunyák és nem sportolnak, nem érdekli őket a testük, csak annak az elfedése (tipikus drága ruha, sok smink, de azok nélkül meg semmi test).

Ugyanakkor azok a lányok, akik sportolnak és általában igényük van a jó kinézetre/egészségre, abszolút elvárják ugyanezt a párjuktól is és ez teljesen érthető.


Ha ő képes rá, hogy a napi dolgai mellett adjon a testére, akkor a pasija is legyen képes rá.


A harmadik típus meg az, aki nem vonzódik az izmos férfiakhoz. Bár ez a típus elég érdekes, mert több tucatnyi ilyen lánnyal találkoztam már és egyszerűen nem bírják ki,hogy ne célozzanak rá,hogy izmos vagy vagy ne érintsenek meg.

A barátnőmnek is mindig a vékony srácok jöttek be, mondta is, hogy egyáltalán nem vonzó a külsőm, aztán valahogy megszerette és azóta határozottan össze sem jönne,csak olyan sráccal, aki ad erre IS. Hozzáteszem, ő is ad a külsejére, bár nálunk ez úgy működik, hogy az egészségre hajtunk, az edzés meg hozza magával automatikusan a jó kinézetet. Nyilván ezért nem is vagyok 2ajtós szekrény,de elég rendesen meglátszik.


Azt várjuk el a párunktól, amit mi is képesek vagyunk adni neki. Tehát...de igen,nevetséges.

2016. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Tehát jogosan várja el az aputestű a cicababát."


:D :D Ez a nap vicce...Milyen értelemben? Papírosított, prostitúció esetében? Akkor persze, mindenki azt kap amiért fizet ez tiszta sor, egyébkánt meg az általad említett cicababa körberöhögi.

Magas lóról lehet a legnagyobbat zuhannim egyszer te is megtapasztalaod, de meg is érdemled.

2016. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A pocakos aputestű férfiaknak még más is van, amiért bármilyen nő szóba áll velük...

Nos, ez kevés nőről mondható el.

Tehát jogosan várja el az aputestű a cicababát. "


Ezt légyszi magyarázd meg.

2016. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!