Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indokkal írjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak egy ismeretlen fiúnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a következő a helyzet: egy buliban megláttam egy nagyon helyes fiút. Szemeztünk meg mosolygott rám, de nem jött oda. Megtaláltam facebookon, bejelöltem, visszajelölt, lájkoltunk egymásnak párat. Lehet röhejesen hangzik, de mivel nem egy városban élünk ezért csak a fb marad ismerkedésre. Nagyon szimpatikusnak találom kinézet alapján, vártam hogy írjon, de semmi. Barátaim ajánlották, hogy mondjam meg neki, hogy ismerkedni szeretnék, mert szimpatikus. Ezt viszont én nem szeretném. Azért mert nem az én stílusom, illetve azért mert két nagyon csúnya szakításon vagyok túl és félek az újabb csalódástól. 21 leszek, ő 19 lesz. Tudnátok ötleteket mondani, hogy mit mondjak neki? Nagyon szívesen megismerném. Köszi előre is :)
2016. júl. 17. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia, xy buliban láttalak, szimpatikus vagy/tetszel, de nem volt alkalmam odamenni hozzád, esetleg lenne kedved beülni valahova jövő héten?


a "beülni valahova" behelyettesíthető bármivel, amit te szoktál/akarsz csinálni

2016. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!