Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indokkal írjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal írjak egy ismeretlen fiúnak?

Figyelt kérdés
Na szóval a következő a helyzet: egy buliban megláttam egy nagyon helyes fiút. Szemeztünk meg mosolygott rám, de nem jött oda. Megtaláltam facebookon, bejelöltem, visszajelölt, lájkoltunk egymásnak párat. Lehet röhejesen hangzik, de mivel nem egy városban élünk ezért csak a fb marad ismerkedésre. Nagyon szimpatikusnak találom kinézet alapján, vártam hogy írjon, de semmi. Barátaim ajánlották, hogy mondjam meg neki, hogy ismerkedni szeretnék, mert szimpatikus. Ezt viszont én nem szeretném. Azért mert nem az én stílusom, illetve azért mert két nagyon csúnya szakításon vagyok túl és félek az újabb csalódástól. 21 leszek, ő 19 lesz. Tudnátok ötleteket mondani, hogy mit mondjak neki? Nagyon szívesen megismerném. Köszi előre is :)
2016. júl. 17. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudod, mit? Ne írj neki semmit, várd a sült galambot, hátha majd lesz valami. Ha egyikőtök sem lép semmit, akkor meg is érdemlitek egymást, ugyanolyan élhetetlenek vagytok mind a ketten. Ilyen esetben egyetlen út lenne, ami tiszta munkával jár: az, hogy megmondod neki, hogy szeretnéd őt megismerni, a többi csak játszmázás lenne. De mivel ezt úgysem fogod neki írni, így marad a csodára való várakozás. Mindegy, nem az én életem, én a helyedben megírnám neki az igazat.
2016. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen indokkal írsz, nem teljesen ostoba, úgyis tudni fogja, hogy miért is írsz valójában. És sokkal vonzóbb, aki ezt be is vállalja, mint aki mindenféle ostoba dolgokat talál ki fedősztorinak.
2016. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemeztetek és nem szólított meg akkor g...cire de nem érdekled! Minek kerested meg facen?! Mekkora ostoba vagy! Nyugi, már ő is így vélekedik rólad. Minek kajtatsz utána? Ráadásul még takony 19.
2016. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20 :D elírtam :)
2016. júl. 17. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Írjál már neki,lehet hogy ő is azt gondolja hogy bárcsak megismerhetne de nem lépni.Ha ő nem lép,tedd meg te az első lépést,hátha az megadja neki a bátorságot a továbbiakhoz :)

22/l

2016. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) de mégis mit? :D
2016. júl. 17. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy nem vagy keratív még a neten is megkérdezted, hogy milyen indokkal írjál rá, de ott se segített senki, szóval mást nem tudsz írni, csak azt, hogy tetszik és van-e kedve randizni veled.
2016. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hmm, hát nem tudom.. nem hivnék el sose fiút talira :S
2016. júl. 17. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár dolog:

1. Mi a franc köze van a szakításoknak ahhoz, hogy elhívod-e talàlkozni, vagy nem? Nem szerelmet vallasz neki, csak randira hívod, nem hinném, hogy érzelmekről lenne szó...ha meg nemet mond, hát így jártál, legközelebb jobb lesz.

2. Rinyálást fejezd be, és döntsd el, akarod-e az ismerkedést, vagy nem. Ha igen, akkor be lehet fejezni a jégkirálynősködést.

2016. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sok..:) azért köszi a választ :D akkor csak annyit írjak, hogy: szia, megszeretnélek ismerni? nekem ez kicsit túl nyomulós :/
2016. júl. 17. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!