Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy lánnyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal a buszon, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Hülyeségeket ne írjatok. Alapjában véve, nem vagyok az a nyomulós típus, így nem is szoktam szólni egyik lánynak sem akikkel egy busszal utazok, mivel gondolom hogy nem kíváncsiak rám, és nyomulásnak vennék, nem akarok zaklatni senkit sem. Azonban egy lány megkérdezte, hogy leülhet-e mellém mondtam, hogy igen és akkor megkérdezte, hogy munkából jövök-e és hogy mit dolgozok, hát elkezdtünk beszélgetni.Majd második nap ugyanannál a buszmegállónál várt és nem igazán mertem hozzászólni, aztán szólt ő és megint elkezdtünk beszélgetni én is kérdezgettem, sosem voltam jó ebben a témában, nem szoktam kimozdulni emberek közé ált. mert úgy voltam vele, hogy mindenki utál és el akartam kerülni a csalódásokat. úgyhogy valaki adjon vmilyen tippeket, mert úgy látom hogy nagy bukta lesz ebből, soha sem értettem a kapcsolatokhoz és kevés barátom van, viszont ezen a lányon látszik rajta h vmennyire érdeklődik. Hogyan nyerhetném el a bizalmát, hogyan tovább? Olyan hülye válaszokat ne írjatok hogy: nem ilyenkor kellett volna elkezdeni meg na mostmár bánhatod meg igazi bunkó stb stb.

2016. júl. 17. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi gond. Félős vagy kicsit. Próbálj laza lenni,kedves vele. Engedd el magad majd lesz vmi. Te is kérdezz tőle, mit csinál stb. Kérdezd meg hogy hívják és kerdezd meg bejelölheted e facebookon,esetleg van e kedve neten tovább dumálni. Vagy esetleg van e kedve máshol is találkozni a buszmegállón kívül. Aztán majd mond valamit

ha nemet mond akkor se a csajozási szövegeddel volt baj,hanem egyszerűen nem akar semmit

Hány éves vagy?

2016. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ. 20-as éveim elején járok. Iskolában sokat kiközösítettek mindig is én voltam az osztály fekete báránya mert nem tanultam elég jól aztán már elég régóta bennem volt az a vágy, hogy beszélgessek kommunikáljak szocializálódjak az emberekkel sokszor azt álmodtam még gyerekként h én ide oda elmegyek szocializálódni-beszélgetni :D igy a munkahelyen sokat szoktam beszélgetni meg hülyéskedni. de amúgy nincs sok barátom már a fent említett gondok miatt nem is merek leszólítani egy ismeretlent pláne.
2016. júl. 17. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki,hogy milyen vagy,milyen voltál eddig,de tedd hozzá,hogy szeretnél változni a pozitív irányba és ebben nyugodtan kérheted a segítségét.Ha nem buta lány akkor szerintem erre már magától is rájött,érzékelte a reakcióidból,hogy nem vagy kezdeményező típus.

Tudasd vele,hogy szimpatikus neked,de nincs nagy gyakorlatod a csajozásban és örülnél neki ha még egy kis ideig magánál tartaná a kezdeményezést.

Egy beszélgetés menet közben alakul,nem lehet előre eltervezni,csak legyen meg az irányvonal és figyelj oda arra,hogy ne állítsd be magad túl töketlennek,de jobb ha tudja,hogy mire számíthat tőled.

2016. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Tudasd vele,hogy szimpatikus neked,de nincs nagy gyakorlatod a csajozásban és örülnél neki ha még egy kis ideig magánál tartaná a kezdeményezést. "


Ezt semmiképpen se szó szerint. :D


Egyébként ha igazán phasza gyerek akarsz lenni, akkor ne a facebookját kérd el, hanem a telefonszámát, előtte esetleg találj ki valami programot, és ha legközelebb találkoztok, akkor hív el. Ha azt mondja hogy még nem tudja, akkor kérd el a telefonszámát, és legkésőbb másnap egyesztessetek időpontot.

2016. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mostantól szabadidőmben buszozni fogok.


Egyébként meg nem nagy dolog elérhetőségre rákérdezni. Szívesen beszélgetnél vele máshol is blablabla...

2016. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz neki, már nyert ügyed van. Márpedig bejössz, különben nem szólított volna meg. Csak annyi a lényeg, hogy ne szakítsd meg vele a kapcsolatot, őrajta nem fog múlni.
2016. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Majd második nap ugyanannál a buszmegállónál várt és nem igazán mertem hozzászólni"


Ehelyett keresd te is a társaságát, érdeklődj iránta. Ha látja rajtad, hogy nem érdeklődsz iránta, akkor nem is lesz semmi.

2016. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

Ahogy a #7es mondja. Mert szép dolog, h rólad tudni fog ezt-azt. Te mit tudsz róla? Beszélgessetek tovább. Keresd néha, ha tetszik.


26/F

2016. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes beszélgetést hagyjátok késöbbre,amikor már jól ismeritek egymást.Helyette inkább csináljatok közös programokat,ott jobban megismered a másikat.
2016. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!