Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kedves lánnyal és a 2. randin egy téma komolyan éket vert közénk, azóta nem is keressük egymást. Ez normális?

Figyelt kérdés

A téma az volt, hogy a Gender wage gap nem is létezik. Ő ezek szerint lelkes feminista, aki htt benne és nem értett egyet velem.

Én megmutattam neki pl ezt a videót, mire ők végül zaklatottan távozott...


https://www.youtube.com/watch?v=T09Bx6xoHSQ



2016. ápr. 9. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy megszabadultál től. De lesz itt mindjárt aki lekardozza a "soviniszta fejedet", ha épp online az oldalon. PC igazgatótól is óvakodj.
2016. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ne trollkodj máár.
2016. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ha feminista és a rosszab fajtából való akkor erre lehetett számítani.

Egyébként ha egy ember elmenekül egy értelmes vita elől...az sokmindent elmond.

2016. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Elsőre úgy voltam vele, hogy mennyire kár volt felhozni egy vitatott témát már a második randin, de hazaérve arra jutottam, hogy alapvető különbségek vannak a gondolkodásunkban, amik később jöttek volna elő.

Lehet, hogy nem kellett volna vehemensen védenem az álláspontom, látszólag elfogadni amit mond és most lehet, hogy épp hancúroznánk.

2016. ápr. 9. 23:31
 5/27 A kérdező kommentje:
Pedig egy meglett 26 éves lány, nem egy kis főiskolát kezdő csitri :(
2016. ápr. 9. 23:32
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Előre kérem a lepontozásomat.


A gender wage gap léte nem hit kérdése, hanem tény. Ezen nem tudom, mit lehet értelmes vitát folytatni, feketén-fehéren megvannak a kutatások, tények, adatok. Vitázni legföljebb az okain, jövőjén, megoldási lehetőségeken lehet.

2016. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

El kell keserítselek 6-os, immáron bebizonyították, hogy milyen statisztikát hamisítottak, hogy alátámasszák ezt.

A fenti videó, amit megnézve a lányzó elviharzott, szépen le is vezeti neked.

De most nem ez a téma, aki hinni akar ebben, az asztrológiában vagy a chemtrailben, az higgyen nyugodtan :)

Csak ezt a lányt sajnálom, mert eszembe nem jutott volna, hogy ezen csúszik el.

2016. ápr. 9. 23:38
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz kicsit kevés vagy, hogy elkeseríts, bocsi. :D


Valójában amúgy mindenki feminista, aki elfogadja, hogy a nőket és férfiakat ugyanazok az állampolgári és emberi jogok illetik meg. Pont. Ennyi. Ha te hiszel ebbe, feminista vagy. Ha én hiszek ebben, feminista vagyok. A párom is feminista, mert hisz benne, és a mindennapjait is így éli.


Aki ebben nem hisz, az nem feminista. Ők logikus módon utálják a feministákat. De ehhez nem szükséges videókat összevágni.

2016. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

" immáron bebizonyították, hogy milyen statisztikát hamisítottak, hogy alátámasszák ezt. "


Na persze.

2016. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nagyon fura a gondolkodásod.

A "nőket és férfiakat ugyanazok az állampolgári és emberi jogok illetik meg." mozgalom neve nem inkább humanizmus kéne hogy legyen?

Amúgy sztem a mi kultúrkörünkben ez már rég meg is valósult, nem hiszem, hogy ezen összeveszne bárki is.


A fenti téma azonban egy elég mocskos kitaláció, amit egyszerűen nem tudnak bizonyítani, hiszen nem igaz. Helyette inkább uszítanak, gender studies címen etetik a fiatal lányokat a főiskolákon és keltik a feszkót, de amint tényekről, konkrét esetekről kéne beszámolniuk, elsunnyogják.

Inkább körbehivatkoznak egymásra és abban reménykednek, hogy idővel senki sem fogja firtatni a tényeket és pusztán a gyűlölet<>félelem páros lábain megáll majd a vád, de hát azért ennél fejlettebb már a társadalmunk.

Pedig az igazság az, hogy ma az azonos végzettségű frissen végzett lányok többet(!) kapnak, mint a fiúk, pusztán mert már kialakult a reflex, hisz a cégek rettegnek a rossz PR-tól.

2016. ápr. 10. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!