Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kedves lánnyal és a 2. randin egy téma komolyan éket vert közénk, azóta nem is keressük egymást. Ez normális?

Figyelt kérdés

A téma az volt, hogy a Gender wage gap nem is létezik. Ő ezek szerint lelkes feminista, aki htt benne és nem értett egyet velem.

Én megmutattam neki pl ezt a videót, mire ők végül zaklatottan távozott...


https://www.youtube.com/watch?v=T09Bx6xoHSQ



2016. ápr. 9. 23:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

a belépésnél állapodtam meg én is és a pasi is a fizetésről a főnökkel


1 nap különbséggel kezdtünk

ua. munkát csináljuk

végzettség alapján nincs különbség

az elmúlt évben én 2 napot voltam beteg amíg ö átlag havi 3-4napot

az elmúlt évben én kb 20% többet hoztam a cégnek mint ö


csak ezek alapján miért is jár neki a több fizetés ???


15ös voltam

2016. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21: Akkor tovább kell állni és nem siránkozni, hogy a férfiak többet keresnek. Férfiak között is van különbség egy adott munkahelyen, hogy ki mennyit keres. Nem nemtől függő jelenség.


Ezért is íratnak alá sokszor olyan papírt a munkavállalóval, ahol kötelezik arra, hogy titokban tartsa a bérét (elkerülendő a bérfeszültséget cégen belül).

2016. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

21-es

Én sem értelek.

Azt igen, hogy egy húszassal többet kap a másik, de honnan veszed, hogy azért, mert farka van?

Bocsáss meg, de nem volt nálatok olyan, hogy béralku?

Ha volt, elmondanád röviden hogyan is zajlott?

2016. ápr. 10. 16:42
 24/27 anonim ***** válasza:

Volt

Kozolte h ennyit tud fizetni ha nem megfelelo akkor van mas jelolt ...

Azt nem tudom h a pasival mit beszeltek


Itt sajnos nincs lehetoseg valogatni a melobol orulok h van munkam ...

2016. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ő idősebb, tapasztaltabb?

Lehet, hogy ő elsőre magasabb sávot mondott?

Lehet, hogy ő ugyanerre az ajánlatra nemet mondott, kockáztatott, de hajlott a megegyezésre?

Csak azért kérdezem, mert én elsőre, egy 20ezres tételnél ezekre gondolnék inkább, nem pedig a globális férfi-összeesküvők rád mért csapására.

Persze mindenki maga érzi ezt.

2016. ápr. 10. 16:56
 26/27 anonim ***** válasza:

Hozd csak fel ezt a témát minden első, második randin. Garantáltan nem lesz harmadik.

A te elképzelésedet alátámasztó youtubos és egyéb irományokat ne feledd otthon.

2016. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ehet, hogy ő idősebb, tapasztaltabb?

--1 évvel fiatalabb mint én

Lehet, hogy ő elsőre magasabb sávot mondott?

--fix volt a hirdetésben is - netto x-et fizetek

Lehet, hogy ő ugyanerre az ajánlatra nemet mondott, kockáztatott, de hajlott a megegyezésre?

mondom nem tudom mi történt nem voltam ott

én is közöltem vele ez azért elég kevés lévén h van releváns tapasztalatom és a megfelelő iskolákkal is rendelkezem - erre mondtam h ennyit tud és nem többet ...


még valami infó kell???


de az a szép h nem ez az első ilyen munkahelyem ahol a nők kevesebbet kapnak mint a pasik...

szal saját tapasztalat h igenis van különbség


ok vannak multicégek ahol bértábla van ott nem lehet kivételezni - de a vállalkozói szektorban simán lehet

2016. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!