Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megismerkedtem itt egy lánnyal, de valószínűleg megsértődött rám?

Figyelt kérdés

már egy hónapja nem beszéltem vele, egyszer csináltam egy hülyeséget, akkor is egy hónapig nem beszéltünk, de végül sikerült megbeszélni a dolgokat, most viszont nem tudom mi ütött belé... az üzenetekre nem válaszol

nagyon megkedveltem őt

22f


2015. aug. 30. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írj egy utolsó búcsú levelet amiben leírsz mindent és bocsánatot kérsz, ha arra se válaszol feleslegesen zaklatod.
2015. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
leírtam már mindent, lehet tényleg feleslegesen zaklatom, de ő nagyon fontos nekem
2015. aug. 30. 18:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem írnék senkinek. Van itt egy szellemifogyatékos aki 10 név alatt üzeneteket küldözget.

Seherezádé25, csoodalány, natalia ferrerr, aurora225, dögös_démon, vadooocka, dormant, boszika, napsugár, fekete-macska, marcell18

2015. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ő nem volt kamus
2015. aug. 30. 18:39
 5/15 anonim ***** válasza:
hát gondolj amit akarsz, csak nehogy a képedet nevetségtárgyaként kiposztolja valahová.
2015. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem fogja, azért könnyen rá lehet jönni, hogy ki a kamus és ki nem, ő nem az
2015. aug. 30. 18:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kib*szták a guberátorok.

Engem is mindig kib*sznak, ha elkezdek politizálni.

2015. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem bszták ki :D
2015. aug. 30. 18:58
 9/15 opened paradise ***** válasza:

#3

Nem egy ilyen van :D

2015. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 nekem mind1 úgy sem válaszolok 1re sem. CSak az ilyeneket sajnálom, mint a kérdező is. "Ááá ő nem olyan, biztos nem.." Ezek az emberek, minden területen csak a saját hibáikból fognak tanulni. Hiába magyaráz nekik bárki is! :)
2015. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!