Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megismerkedtem itt egy lánnyal, de valószínűleg megsértődött rám?

Figyelt kérdés

már egy hónapja nem beszéltem vele, egyszer csináltam egy hülyeséget, akkor is egy hónapig nem beszéltünk, de végül sikerült megbeszélni a dolgokat, most viszont nem tudom mi ütött belé... az üzenetekre nem válaszol

nagyon megkedveltem őt

22f


2015. aug. 30. 18:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én meg téged sajnállak, hogy nem érted, meg hogy ő nem ilyen, csak valamiért megsértődött, valamilyen félreértés lehet :D
2015. aug. 30. 19:25
 12/15 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy nem olyan... :D
2015. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem tudom miért kell értetlenkedni :D
2015. aug. 30. 19:30
 14/15 anonim ***** válasza:
szrd már le, én tegnap még jól elhülyültem egy csajjal, ma már semmi jelét nem adja az életnek. :D Ez ilyen dolog, nem kell foglalkozni vele nagyon. :)
2015. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy nem volt kamus? Arra sem méltat hogy hazudjon neked. Ébresztő kisanyám! Nem tűnt még fel hogy lehúztak a klotyón? :)
2017. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!