Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem a Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem a Facebookon egy rendesnek tűnő fiúval, csak az a baj 100 km-re lakik. Ebből szerintetek semmi nem lesz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A szüleim között több volt, amikor megismerkedtek, és akkor még nem volt mobiltelefon meg facebook, sőt, még otthoni telefon is csak keveseknek, postán keresztül leveleztek, és munkahelyi meg főiskolán lévő közös használatú, illetve utcai telefonról telefonáltak.
2015. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb távolságokat is át lehet hidalni, ha két ember valóban akarja. Tekintve, mennyire nehéz párra lelni, szerintem csak a fizikai távolság miatt ne adjátok fel!
2015. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem baj,hidd el! 100km nem mulik.
2015. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azaz 1 órányi út hatalmas akadályokat gördíthet a kapcsolatotok elé komolyan... Más ennyit utazik munkába/iskolába nap mint nap :D
2015. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

100km oda, 100km vissza kocsival kb 5000Ft. Ha minden héten egyszer találkoztok az havi 20.000Ft + havi 10-15 óra utazással eltöltött idő. A költségeket eloszthatjátok egymás között. Ha ez titeket nem zavar akkor vágjatok nyugodtan bele :)


De ha a saját településedről választasz valakit az ingyen van és korlátlan alkalommal találkozhatsz vele.

2015. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 100 km-től úgymond megijedsz, akkor az rossz, ne így állj hozzá. Mikor megismertem párom 334 km volt a táv, mégse tántorított el egyikünket sem, azóta 3,5 év telt el jól meg vagyunk és örülünk egymásnak.
2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párt, akik már évek óta együtt vannak, de több ország választja el őket egymástól. Akkor ők mit szóljanak? :-)

A teleportálás sajnos még nem működik úgy, ahogy a sci-fi alkotásokban. :-)

2015. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne? Összejöttök majd 1x valami motelben kettőtök közt félúton, aztán elfelejtitek egymást.
2017. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!