Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a szexkapcsolatot nekem találták ki?

Figyelt kérdés

Mindig is kicsit fiús voltam ilyen szempontból. Egyáltalán nem vagyok az az érzelgős típus, utálom a romantikus filmeket, nem vágyom virágra meg ajándékokra, semmi nyálas dologra sem, és nagyon vad vagyok a szexben, illetve, nekem ez a legfontosabb dolog. Nem tudnék úgy jarni valakivel, hogy nem működik eléggé a kémia. A vonzalmat is külön tudom választani a szerelemtől, csak egyszer voltam szerelmes.


Ti is úgy látjátok, hogy ez a legjobb megoldás?


2016. júl. 14. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én meg csak a párkapcsolatot szeretem, és csak mély érzelmek mellett tudnék valakivel lefeküdni :) És srác vagyok.
2016. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván neked ez a legjobb megoldás. :) Sok privit fogsz kapni.
2016. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, most annak tűnik, de számíts rá, hogy ezt nem mindenki tolerálja :)
2016. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk, nem tudhatjuk. Nem tudjuk a múltad, családi háttered és azt sem, hogy milyenek voltak az előző párkapcsolataid. Ha neked így kényelmes, akkor nincs semmi gond a dologgal és neked ez a megoldás.

Csak szexre könnyen fogsz pasit találni, rengetegen keresnek ilyen kapcsolatot.

2016. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én nem így látom.


Ha nekem tettszik egy lány akkor tőle mindent akarok, a társaságát, érzelmeket, szexet, minőségi együtt töltött időt.

Ha esetleg van olyan hogy azt látom ebből csak szex lehetne, elgondolkodom rajta hogy hosszútávon az engem nem elégítene ki, és így nem vezetne sehova a kapcsolat, ezért inkább bele sem kezdek...

2016. júl. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy havernővel el tudnék képzelni szexpartnerséget :) 28
2016. júl. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert képtelen vagy elköteleződni(félsz).
2016. júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexkapcsolat a legideálisabb kapcsolati forma, legnagyobb előnye, hogy nem akadályoz szinte semmiben az élet egyéb területein (karrier, szabadidő, szórakozás, barátok stb.). Megkapod amit igazán szeretnél, utána szabad vagy mint a madár... Sajnos a párkapcsolattal nem ez a helyzet, az inkább béklyó, számos dologban hátráltatja az embert, lelkileg és gyakran anyagilag is meggyötrő, a többség valamilyen rejtélyes okból mégis erre vágyik...
2016. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek részben. Mivel nem kötődsz, nem fogsz sérülni, viszont pont ez a hátrány is. Sosem fogsz kötődni senkihez? Csak dugogatsz jobbra-balra. Szerintem nem fiús gondolkodás, hanem csak félsz elköteleződni vagy attól hogy kiszolgáltatottá válsz.
2016. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!