Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Salsás buliban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Salsás buliban hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2016. júl. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, mint más bulikban is. A testi kontaktus gyorsan felpörgeti a dolgot. Főleg ha nem csak salsa hanem mondjuk bachata is van, de komoly kapcsolatra pont emiatt is nehéz valakit találni.
2016. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott azért alap, hogy tudjál táncolni!
2016. júl. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha lány vagy, akkor nem kell tudni annyira! :)
2016. júl. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TTP80 ***** válasza:

Szia!

Jóval több a nő. A táncórán tanultak gyakorlására vannak elsősorban ezek a bulik, eléggé zárt körűek, mivel az egyes tánccsoportok tagjai vesznek részt rajtuk. Ajánlatos jóban lenni, barátkozni a csoporttársaiddal és a buliban felkérni, akikkel a táncórán is el lehet beszélgetni, viccelődni, így nem olyan feszélyezett a tánc felkérés. Ahová járok, ott a kezdő és a haladó csoport van együtt. A bulik során az oktatók ruedás (tánc kör) felállásban is vezénylik az eseményeket, ahogy az órán, így a haladóktól sokat tanulhatsz. Nekem az egyik haladó leányzó segített az általam ismeretlen figura elsajátításában, aranyos volt, amikor látta, mennyire igyekszem. Innentől kezdve meg simán folytatódott a beszélgetés, ismerkedés. Csak lazán! A nők szeretik, ha jól megtáncoltatod őket.

2016. júl. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanannyi esély van, mint máshol. Az igaz, hogy többnyire az egy tanfolyamra járók egy belső kört alkotnak, ahol (legalábbis az egyszintű csoporttársak) úgyis sokat táncolnak együtt órákon. Így táncolni könnyebb. Mondjuk én nem tapasztalom, hogy jóval több lenne a nő. Ráadásul csak egy táncról van szó, az ismerkedés további részében úgyis a kinézet dönt, ugyanis ha egy férfi rosszul néz ki, akkor teljesen esélytelen bármilyen nőnél. Én így tapasztalom.
2016. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb mindenhol, minden nőnél az, hogy jól nézz ki. Salsa buliban pedig nem árt, ha tudsz táncolni is.
2016. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 sals buliban ha nem tudsz táncolni, akkor tökmindegy hogy hogy nézel ki, és ennek a fordítottja is igaz. :)
2016. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!