Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, egész jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, egész jól elbeszélgettünk eddig hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Találkozót már felhoztam finoman 1-2x de kitért alóla, Ezen kivül egész jól megy a beszélgetés, folyamatos, van hogy ő ir meg kérdez, van hogy én, Igy nem utasitott el. Nem akarom ott hagyni. Az lenne a kérdésem, hogy lehetne ebből jól kijönni. Hogy lehetne Irni neki olyat, hogy találkozzunk, nem akarok erőszakos lenni, várok még vele kicsit, de tényleg nem tudom, hogyan lehetne rá venni.. ahogy lejön, vannak olyan lányok akik nem szeretik a túlzott nyomulást, de azt se h a férfi ne "harcoljon érte, vagy a kapcsolatért, azért belül biztos valahol azt várná hogy mikor veszem már rá hogy megismerkedjünk jobban tehát úgy gondolom valahogy rá lehetne venni, ha elhivnám egy italra valahova, vagy csak simán sétálni beszélgetni egy parkban, vagy esetleg egy külön programot csinálnánk. Nem tudom milyen lépést tegyek ?
2016. júl. 14. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már unod ezt a tétlenséget egyszerüen mond neki hogy, figyu találkozzunk jövőhéten mert kiváncsi vagyok már rád, ha 2 hét után se jön össze tali akkor hagyd.
2016. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!