Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Képtelen vagyok továbblépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok továbblépni, felőröl az egész, valaki valami tanács?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja szakítottam a barátommal, akkor helyes döntésnek éreztem, nem éreztem mar hogy szeretem, nagyon irritált. O utána nem keresett, szo nélkül kilépett az életemből es kb ket hét alatt lett egy új barátnője. Akkoriban beszélgettünk, mert rájöttem hogy megis kell nekem, megis szeretem, de éreztem rajta hogy a beszelgeteseink semmitmondoak, alig válaszolt, néha csak egy szavakkal. Ujra is akartam kezdeni vele, de o nemet mondott, merthogy elmondása szerint nem kell neki barátnő. Ra egy napra lett neki, en akkor letiltottam mindenhonnan es élveztem az életet. Ez mostanáig tartott. Pénteken levettem a tiltást Facebookrol, rám is irt, hogy tesztelje hogy tényleg. Nem beszeltunk, nem irtam neki vissza, iszonyatosan megbántott es összetörte a szívemet, viszont folyamatosan a fejemben van. Mindegyik percben azon gondolkozom mit írhatnek neki, gondoltam írok hogy 'sok sikert' mert mindketten most erettsegizunk, de inkább nem, mert tudom hogy neki mar nem számít. Viszont en igy csak az őrületbe kergetem

Magam, semmi nem foglal le, meg az érettségin is csak o jár a fejemben es legszívesebben elfelejtenek mindent amit vele kapcsolatos.

Van valami tanacsotok? :(



2016. máj. 3. 18:11
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Szakítottatok (ráadásul a te kezdeményezésedre), innentől kezdve oké, hogy bánt, hogy mással van, de számon kérni rajta nem igazán jogos részedről. Gondolom a srác szemszögéből nézve úgy jött le, hogy te magad se tudod eldönteni, mit akarsz, egyszer ott hagyod, aztán rá pár napra meggondolod magad, szerintem tök érthető, ha emiatt elég ingatagnak és bizonytalanak tűntél, és esetleg emiatt döntött úgy, hogy akkor befejezte.

Gondolkozz el, hogy mitől lesz sikeres jövőd: egy jó érettségitől vagy egy pasitól, akit bármikor pótolni lehet, és ehhez mérten fókuszálj arra, amire kell.

2016. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ami egyszer elromlott, soha nem lesz a régi.

Még ha össze is jönnétek újra, nem hiszem hogy felhőtlen lenne.

Inkább az érettségivel foglalkozz, aztán később majd eldöntöd, hogy mit akarsz.

2016. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Próbálok az érettségire koncentrálni, de folyton eszembe jut, nem ertem

Miert pont most meg miert mert eddig egész jol el voltam egyedül, alig hiányzott most meg bumm. :(

2016. máj. 3. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, szintén érettségizem és nem akar valaki kimenni a fejemből.

Oké a vizsga írása közben nem gondoltam rá, de amúgy egész nap az elmúlt hónapban, amikor tanulnom kellett volna...

Azt tudom tanácsolni hogy legalább mikozben irod az érettségit koncentrálj arra :D azért ez mégiscsak elég fontos.

2016. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót éltem át a volt barátnőm után. Többször is szakított velem. A végső szakítása után elég rosszul voltam és ez meglátszott a tanulmányaimon. Pont egy fontos időszakomban tette meg velem. Utána még egy ideig szórakozott, hogy nem tudja mit érez, én meg szenvedtem. Már jó ideje nem vagyunk együtt, nem is beszélünk. Azóta is voltak időszakok, hogy elég erősen eszembe jutott. Van amikor baromira megvisel. Én is azt érzem, hogy felőröl, pedig engem hagytak ott.


Én is kíváncsi vagyok a tanácsokra. Néha úgy érzem magam, hogy iszonyatosan dühös vagyok rá, közben meg hiányzik. Máskor meg elég sértődött vagyok és haragszom annyira hogy azt gondoljam, jól van ez így. De változóak az érzéseim

2016. máj. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az érettségin bőven volt idom gondolkodni, szoval szerencsére ettől nem lesznek rosszabbak az eredmények, viszont nem ertem miert jár mindig a fejemben ha eddig tok jol el voltam :( Bár mar tudatositottam magamban, hogy felesleges lenne rairnom, mert úgyse lenne belőle semmi es nem is tudom hogy szeretnem e hogy legyen, vagy csak simán ragaszkodom
2016. máj. 6. 05:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként sok sikert kívánok nektek is a tovabblepesben, en azt hittem sokkal könyebb lesz, de hat nem.. :D

Es köszönök minden választ!

2016. máj. 6. 05:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért szakítottál a barátoddal? Mi volt az a dolog, amivel irritált?
2016. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából minden. Mar ha együtt voltunk is azt vártam mikor megy el, zavart hogy ott van es nem tudom miert volt ez de mar nem bírtam :( Lehet azért alakult ki, mert az utóbbi időkben nem csináltunk kb semmit, néha elmentünk sétálni es ennyi, de en azért szerettem volna programokat, esetleg utazgatni de o semmit nem akart, ráadásul folyton a barátaihoz ment inkább es velük persze ment mindenhova. Igazából nagyjából ennyi, ez mar egyszer előfordult a kapcsolatunkban, akkor megpróbáltam továbblépni a dolgon, volt hogy jobb lett, de nagyjából ugyanezt éreztem.

Sokszor kertem hogy változtassunk a kapcsolatunkon, bele is ment mindig, de egyedül csak en tettem ezért, pedig ehez ket ember kell.

Es sajnos nem bírtam mar, bár utólag belátom, hogy lehet hülyeség volt.

2016. máj. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!