Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye, hogy sokkal nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy sokkal nehezebb most a Gyakorin ismerkedni, mint régebben?

Figyelt kérdés

3-4 éve boldog-boldogtalannak írt, mindig piroslott nekem is az "Üzeneteid" felirat mellett, aminek általánosságban örültem, mivel mocskosul egyedül éreztem magam és ez egy olyan terület volt, ahol sokféle embert meg lehetett ismerni, többféle célból is. Volt egy hosszabb kihagyásom, most ismét betámadott a magány, így ide jöttem, ahonnan szép emlékeim származnak. De mi változott?


Férfi, mielőtt... ;)


2016. júl. 13. 21:16
1 2 3 4
 31/37 Költőnő? ***** válasza:
Én a sok szép szóból nem értő perverz nyomorék miatt lettem elutasító. Meg volt, aki próbált visszélni azzal a minimális bizalommal is. Meg a sok rosszindulatú gyalázkodó hülyegyerek miatt.
2016. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom régebben milyen volt a helyzet, azt viszont elmondanám, hogy én miért nem válaszolok a privát üzenetek 99%-ára, és miért tiltom azonnal az íróikat.

1. Mert elegem van! Rohadtul meguntam a "szia, dugunk?" kaliberű üzeneteket. De még csak szépség és divatban is ez megy, annyi, hogy ott a fétisesek gyűlnek össze. Nem lehet melltartós, harisnyás, cipős vagy lábbal kapcsolatos kérdést feltenni vagy válaszolni úgy, hogy ne írjon rám valami kan.

2. Nem vagyok kíváncsi a "minden nő ribi" panaszáradatra, azzal megspékelve, hogy a delikvens milyen kedvesnek és normálisnak tartja magát. (Megjegyzem, hogy ezzel a véleménnyel egyedül van.)

3. Egyszerűen nincs kedvem beszélgetni. De olyan is volt már többször is, hogy olyan ember írt, akinek látható a neve és korábbi a válaszai alapján nagyon ellenszenves volt, így inkább nem válaszoltam.

4. "mocskosul egyedül éreztem magam", na én ebből kilábaltam, most már egészséges mentalitással és önbizalommal rendelkezem és nem önt el az extázis a figyelem morzsáktól (a privát üzeneteket értem ezalatt). Most nincs az mint pár éve, hogy kényszert éreztem arra, hogy minden privire válaszoljak és örültem annak, hogy végre észrevette valaki, hogy élek.

2016. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Kérdező...Ha ennyire szeretnél neten ismerkedni nőkkel,akkor ezt miért ITT szeretnéd? A jó ég álldja már meg...EZ ITT nem a "Love.hu",hanem egy egyetemleges témákkal foglalkozó netes fórum...
2016. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Azért meg tudom érteni azokat a nőket, akiket elriasztottak az itteni perverz férfiak, viszont így elveszik a lehetőséget azoktól is, akik tényleg komoly kapcsolatot keresnek.


Nem tudom, hogy régen jobb volt-e, de azért egy fél fokkal még mindig jobb mint, amiket a társkeresőkről hallok, hogy ott vissza se írnak. Itt azért néha visszaírnak, sikert nem értem el, de legalább egy minimális esély megvolt rá.

2016. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Ott van egy rakás társkereső, azok miért nem jók?
2016. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Azokon még nem volt semmilyen pozitív tapasztalatom, itt viszont sok szép emlék raktározódott el. Visszavágytam.


Probléma, zavar valakit netán?

2016. júl. 14. 20:47
 37/37 A kérdező kommentje:
Különben meg, itt egy-egy válasz alapján le tudod nagyjából szűrni, milyen az adott személy. Társkeresőn mi van a leírásban? "Hülyék, perverzek, csórók kíméljenek." Itt meg elkezdesz beszélgetni kép, név és bármi egyéb nélkül és alakul magától.
2016. júl. 14. 20:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!