Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye, hogy sokkal nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy sokkal nehezebb most a Gyakorin ismerkedni, mint régebben?

Figyelt kérdés

3-4 éve boldog-boldogtalannak írt, mindig piroslott nekem is az "Üzeneteid" felirat mellett, aminek általánosságban örültem, mivel mocskosul egyedül éreztem magam és ez egy olyan terület volt, ahol sokféle embert meg lehetett ismerni, többféle célból is. Volt egy hosszabb kihagyásom, most ismét betámadott a magány, így ide jöttem, ahonnan szép emlékeim származnak. De mi változott?


Férfi, mielőtt... ;)


2016. júl. 13. 21:16
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Lényeg lemaradt, még válaszok sem érkeznek. Ismerkedős kérdésnél szétszedik az embert, pedig tényleg létezik olyan, akinek itt könnyebb, nem mellesleg sok itt a magányos ember, szóval adja magát.
2016. júl. 13. 21:18
 2/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a gyakori változott meg, hanem én. Régen azt hittem, hogy ezzel enyhíteni tudom a szívemben uralkodó hatalmas magányt, de a rengeteg csalódás csak elmélyítette azt. Persze csalódni csak az tud, aki elvárásokat támaszt, így már inkább nem is próbálok senkivel se ismerkedni. Nem érdekel az egész konkrétan. Elhülyéskedek, ha néha rám ír valaki, de direkt úgy csinálom, hogy ne kedveljen meg, mert nem akarom, hogy megint fájdalmat okozzanak.
2016. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
56%
Regebben se volt konnyu az ismerkedes, akkor is tobbsegben voltak a nogyulolo, fusztralt pasik.
2016. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom! :( 21/L
2016. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%

Tudja fene de en is eszrevettem, hogy mar nem az ami 3-4 eve volt. Regen amolyan "forumhangulata" volt a dolognak.

De mondjuk az oldal celja soha nem is az ismerkedes volt az teny.



Szinten F.

2016. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem oylan régen vagyok itt regisztrált taggént, bár volt hogy régebben csak olvasgattam kérdéseket innen. Szerintem sokat rontott hogy már nem lehet hagyományos ismerkedős kérdést kiírni, vagy régen külön volt ha jól emlékszem ismerkedés kategória, és néha még lehetett olyan kérdéseket is látni, hogy lányok akartak ismerkedni. Mostmár ez nincs.
2016. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mintha ide már csak szórakozni járnának az emberek, meg kiélni a hülye "vágyaikat". Nem?
2016. júl. 13. 21:28
 8/37 anonim ***** válasza:
Egyrészt jól mondja az utolsó, nem lehet ilyen kérdéseket kiírni, ez nagyban meggátolja a dolgot. :D Másrészt ha kiírom pl, hogy 23/F, aki szeretne ismerkedni (kb hasonló korú lány), nyugodtan írjon rám, nem harapok, akkor már eleve leves az egész, mert ugye felettem írják, hogy a legtöbb pasi frusztrált, nőgyűlölő... Bebizonyítanám az ellenkezőjét! :) Legalábbis hogy nem mind...
2016. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
53%

Az a jó kis Szerelem, szex kategória...


Nagy változást nem észleltem, nálam ugyanúgy megy minden, mint régen.

2016. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez a világ egészére jellemző.
2016. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!