Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye, hogy sokkal nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy sokkal nehezebb most a Gyakorin ismerkedni, mint régebben?

Figyelt kérdés

3-4 éve boldog-boldogtalannak írt, mindig piroslott nekem is az "Üzeneteid" felirat mellett, aminek általánosságban örültem, mivel mocskosul egyedül éreztem magam és ez egy olyan terület volt, ahol sokféle embert meg lehetett ismerni, többféle célból is. Volt egy hosszabb kihagyásom, most ismét betámadott a magány, így ide jöttem, ahonnan szép emlékeim származnak. De mi változott?


Férfi, mielőtt... ;)


2016. júl. 13. 21:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Én is szoktam itt ismerkedni,sőt most sem vagyok ellene :) 39F
2016. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 opened paradise ***** válasza:
77%

18

Nincs ott véletlenül egy olyan szabály is,hogy csak a kérdésre válaszolj...?

2016. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

szerintem is pont így van

3-4 éve egy csomó emberrel találkoztam és nem is voltak gázosak, aztán jöttek a fura alakok, most meg már semmi

2016. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
Ismerkedni nem nehéz szerintem, csak olyat találni, aki viszonylag közelebb lakik, az nagyon nehéz. Legalábbis számomra. Illetve ki tudja, ki ül a monitor másik oldalán, sok a kamu itt. Meg van pár rosszindulatú ember is, ahogy tapasztaltam, szóval én felhagytam az itteni ismerkedéssel.
2016. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

En is eszre vettem, hogy par eve mas volt az oldal. En annak tudom be, hogy a korosztály megmaradt, csak eppen en kezdek kilogni belole 😊


N

2016. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Régen minden jobb volt :(

Pont az újítás után kezdődött nálam, főleg itt párkapcsolat topicban, hogy rámírnak átlátszó tanácskéréssel, de az a vége, hogy : letojom, hogy házas vagy, terhes vagy, stb... gyere át hozzám és vedd el a szüzességem!

Az tette be nálam a kaput, hogy egy srác pár üzenet után bepróbálkozott, elutasítottam, erre öngyilkossággal fenyegetőzött.

Szó szerint azzal fenyegetett, hogy ha nem fekszem le vele, megöli magát.

Más helyen dumálgatok pár gyakoris arccal, és mint megtudtam ez a srác mással is előadta ugyanezt.

2016. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én is azt látom, hogy régen sokkal nyitottabbak voltak a felhasználók egymás felé, ami nekem kész haszon volt, mert innen ismertem meg klassz embereket, sőt életem sötét verméből is segített innen valaki kimászni. Ha volt egy válaszom és az tetszett vagy épp nem tetszett, akkor jöttek a privátok és kialakult valami.

Bár én a változást annak tudtam be, hogy most névvel vagyok kinn, és csak azok próbálkoznak be, akik nem ismernek még. Ettől függetlenül én próbálom megtartani a régi hangulatot és olyan "ha nem megy a hegy Mohamedhez..." alapon sokszor ráírok emberekre, ha olyan válasza van, ami nagyon igaz, vagy ami érdekes... hátha még vannak olyanok, akik szintén szeretnek az élet dolgairól eldiskurálni... És nem utolsó sorban, szeretnék pár emberre ráakadni itt, akiknek sokat köszönhetek.

2016. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nézd, írhatsz privát üzenetet ismerkedési céllal, azt senki nem tiltja, de nem írhatsz ki ismerkedős kérdést, és törölni is fogják, ha ilyet találnak. Attól, hogy régen volt ilyen kategória, a jelenlegi szabályok még ezek, változott az oldal, vártozott az arculat. Tehetsz javaslatot az oldal üzemeltetőinek, és ha akarnak, akkor változtatnak rajta, de ezt ők döntik el, és vagy alkalmazkodsz hozzá, vagy mész máshova. Hentesnél sem reklamálhatsz, miért nem kapsz tejet, pedig az is a marhából jön meg a marhahús is, attól még nem lesz jogos a panaszod.
2016. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

Igaz, èn kb egy hete regisztráltam csak, de jöttek/jönnek privátok, mikor kèrdèst írok ki :) Lehet ez csak azèrt van, mert mèg „újonc" vagyok.. :D


13/L

2016. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Azért változtattak, mert így csődbe ment volna az összes fizetős társkereső oldal.
2016. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!