Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt az itteni fiúk, hogy interneten ismerkedni nehezebb egy átlagos, vagy csúnyább fiúnak?

Figyelt kérdés

Én elég alacsony fiú vagyok és inkább csúnyább. Mikor élőben próbálkoztam, szinte mindenhol, suli, buli, munkahely, ifijussági közösség, KRESZ tanfolyam. 2000 esetből MIND elutasított, hogy "bocsi de van barátom", meg "bocsi de nem ismerkedem", meg "bocsi de nem vagy az esetem".

Interneten elkezdtem ismerkedni kétségbeesetten és meglepően sokkal rendesebb lányok voltak. Elkezdtem beszélgetni velük és így írásban, majd szóban telefonon nagyon egymásra hangolódtunk és mondta a lány hogy tökre megszeretett, aztán taliztunk és össze is jöttünk. Sokkal könnyebb neten ismerkedni ha jó a belsőd.


2015. dec. 1. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Örül, te vagy a kivétel
2015. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 több hasonló ismerősöm is így járt. Igaz nem társkereső oldalakon ismerkedünk!!!
2015. dec. 1. 14:19
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
jó 1 millió esetből van 1 akinek bejött! (tapsvihar) de gondolom ronda vagy kövér nőd van vagy mind a 2
2015. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hol ismerkedsz a neten, nekem idáig egy nagy csalódás az egész.
2015. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
oké holdviola! te non stop itt vagy?
2015. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4. [link]


Kb ilyen, nem ronda, valóban van egy kis felesleg olyan 71 kg kb de feszes arányos.

2015. dec. 1. 14:30
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
mondtam én hogy kövér :) olyan nekem is lenne de én a sovány csajokat kedvelem nem fogok 1 kövérrel leállni csak hogy legyen valakim
2015. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
9. nem olyan nagyon kövér, olyan feszes ducis és szép arca van azt mondják
2015. dec. 1. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ennyi erővel én is feltehetném azt a kérdést, hogy miért mondják az emberek, hogy olyan nehéz a nyakukba tenni a lábukat és úgy kitolni magukat huszonötször, hisz nekem sikerült, akkor mindenki másnak is megy, nem?

Attól, hogy sikerült olyasvalamit elérned, ami a hozzád hasonló embereknek nem nagyon szokott sikerülni, még nem azt jelenti, hogy automatikusan az összesnek menni fog. Nem mondom, hogy szerencséd volt, mert nem hiszek benne, mondjuk úgy, hogy épp akkor voltál online és nézted meg azt a felületet, amikor egy (már elnézést) nem túl nagy igényű nő épp olyan hangulatban volt ott, hogy elfogadja a közeledésed. Jókor, jó helyen, ha úgy tetszik. Valószínűleg ő se ok nélkül volt ott, az emberek jobbára akkor kezdenek el neten ismerkedni, amikor a való életben már kisültek, erre te és számtalan hozzád hasonló ember a példa.

2015. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#11:

De aki nekiáll edzeni, nyújtani, stb. annak előbb-utóbb sikerül nyakba tett lábbal kinyomni magát ... lehet még többször is ;-)

2015. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!