Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt az itteni fiúk, hogy interneten ismerkedni nehezebb egy átlagos, vagy csúnyább fiúnak?

Figyelt kérdés

Én elég alacsony fiú vagyok és inkább csúnyább. Mikor élőben próbálkoztam, szinte mindenhol, suli, buli, munkahely, ifijussági közösség, KRESZ tanfolyam. 2000 esetből MIND elutasított, hogy "bocsi de van barátom", meg "bocsi de nem ismerkedem", meg "bocsi de nem vagy az esetem".

Interneten elkezdtem ismerkedni kétségbeesetten és meglepően sokkal rendesebb lányok voltak. Elkezdtem beszélgetni velük és így írásban, majd szóban telefonon nagyon egymásra hangolódtunk és mondta a lány hogy tökre megszeretett, aztán taliztunk és össze is jöttünk. Sokkal könnyebb neten ismerkedni ha jó a belsőd.


2015. dec. 1. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a kérdezővel jobban, mint a válaszolókkal. Igen, persze, az a lány is azért volt ott, mert élőben nem sikerült neki. DE SOK LÁNY VAN ÍGY VELE. Tehát van esély, nem csak egynek a millióból. És nem értem, miért kell mindenkinek elitistának lenni. Ha te csúnya vagy maximum átlagos vagy, miért várod el, hogy átlagnál jobb nőd legyen? Ha épp összejön, király. Ha nem, hát nem. Egyébként ha mindenki véletlenszerűen válogatna, a külsőtől függetlenül, akkor se biztos, hogy jő nőtök lenne, mivel a "jó nők" kb a felső 20%. Jó, akkor lenne 20% esélyetek, de 5ből 4 srác továbbra is ezen vernyogna, az meg még mindig ugyanannyi, csak valóban a balszerencséjük lenne az ok. Így van esélyetek tenni ellene, ha véletlen lenne, akkor még ennyi sem lenne.

Nincs megtiltva, hogy eddzetek, nincs megtiltva hogy jobb ruhákban járjatok vagy normális frizurátok legyen és ápoljátok az arcszőrzeteteket stb. Aki nem az alsó 10-20% és foglalkozik magával, az találhat magának átlagos párt. Mondjuk a felső 50%ból is. Az meg már elég jó kell legyen, ha már a felszínesség miatt sírtok. Ha ez se jó, akkor pont ti vagytok felszínesek.



Neten ismerkedni meg tényleg könnyebb, ha valakinek tényleg van valamiféle használható belső tulajdonsága. Könnyebb, mint személyesen. Persze nem könnyebb, mint egy előnyösebb külsejű embernek, de könnyebb, mint személyesen. Alap esély megvan és ha ez után se kellesz az illetőnek, azt nem foghatod a külsődre.


Sok boldogságot kérdező egyébként.

2015. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy hasonlítasz Jáksóra!
2015. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

13. Nem, Smuck Andorra!


[link]


Ha úgy néznék ki mint Jáksó, szerintem szerencsésebb lettem volna a nők terén.

2015. dec. 1. 18:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem a Jáksó-hasonmás vagy, akkor is kamu.
2015. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Milyen oldalakon ismerkedsz?
2015. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!