Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha ketten is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ketten is elhívtak randizni egyszerre?

Figyelt kérdés

Amit a srácokról tudni kell:


Az egyik fiú egy elég jó barátom már régóta, tetsszünk is egymásnak, csak valahogy nem úgy alakultak a dolgok eddig. De én nagyon örülnék neki, ha lenne belőle valami, mert egyre jobban odavagyok érte. :) Rendes, aranyos srác egyébként, és megbízható.


A másik sráccal egy ideje már beszélgetünk facebookon, de én nem gondoltam volna, hogy ő többet lát majd ebbe bele. :S Nincs vele sem baj, kép alapján nem rossz, meg ő is kedves, értelmes srác, de egyelőre nem érzem úgy, hogy akarnék tőle bármit is. Menjek el vele is, vagy mi legyen?


2016. júl. 9. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

"egyre jobban odavagyok érte"

"egyelőre nem érzem úgy, hogy akarnék tőle bármit is"


biztos, hogy a felnőtt kategóriába akartad?


23F

2016. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, lassan 21 éves vagyok. Ha valaki nincs oda a másikért, ott már elég nagy gondok vannak. :)
2016. júl. 9. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem Alettának hívnak?:D
2016. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisadsam, imádom a kommentjeidet:)
2016. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el először az első sráccal, aztán ha vele összejön a dolog akkor a második nem, ha meg nem akkor egy próbát adhatsz a másodiknak is, hátha.
2016. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hog
2016. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, itt nagy szerelem szövődik, érzem! 😏
2016. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább menj el az elsővel. A másodikkal meg ne játsszál, mondd meg neki hogy egyenlőre nem érzed úgy. Aztán ha az elsővel mégse jönne össze, lehet újra megpróbálni a másikat
2016. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem az elsővel menj el...Nemis értem,hogy ez neked miért kérdés egyáltalán...
2016. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!