Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánynak lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak lehet egyszerre több udvarlója, akkor egy férfi miért nem udvarolhat egyszerre több lánynak?

Figyelt kérdés
Hát de most nem? Eddig akármilyen lánynak udvaroltam, mindig voltak vetélytársaim, nem is kevés. Úgyhogy egy ideje én már több lánynak is udvarolok egyszerre. Végül is senkinek nem tartozom magyarázattal, amíg szingli vagyok. Meg hát ha a nők megtehetik ,h több hódoló közül válogathatnak, akkor én miért ne tehetném meg, hogy több lány közül válogatok?
2016. máj. 11. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
ki az a hülye, aki egyszerre csak 1 lánynak udvarol?
2016. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de rám rosszallóan nézett egy lányhaverom emiatt, amikor mondtam neki. Azt mondta, ha hogy ő ha megtudná, hogy egy pasi másnak is udvarol ,azt rögtön lekoptatná.
2016. máj. 11. 20:02
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
5%

Nem kell mondani ;)

True story, Bro!


26/F

2016. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert a nők nem akarnak semmit az udvarlóiktól, vagy csak egy egytől akarnak. Nem a nők döntenek úgy hogy több udvarlójuk lesz, hanem a férfiak, akik udvarolnak. Legfeljebb annyit csinálnak a lányok, hogy hagyják a dolgot.

Ha viszont te több lánynak udvarolsz, akkor minden egyes szál ( te + y lány, te + x lány, stb) a te döntésed. Akkor mi alapján érezze magát bármelyik is különlegesnek? Ha komolyan gondolnád az egyikkel, nyilván nem foglalkoznál a többivel. A legtöbb lánynak az érzelmek számítanak, és ha neked lennének valaki felé, akkor a többi nem érdekelne.

2016. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Nőként mondom neked kérdező, hogy igazad van!

A csaj haverodat pedig nem értem. Amint egy pasi érzi és látja, hogy a csaj komolyan gondolja vele és ő is komolyan gondolja, akkor a többieket úgyis mellőzni fogja mind a két fél. A többi udvarlóról meg egyiknek se kell tudnia. Nem kell most az bevallani, hogy én még ennyivel beszélgetek. Úgyis azzal leszek, aki jobban elnyeri a szívemet. Szerintem ez így logikus.

2016. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
normális, ha egyszerre több jelölt van képben szerintem.
2016. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
23f
2016. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

sztem semmi gond nincs azzal ha több jelölt is van. Ilyen az ismerkedés.

Egyrészt kiderül melyik az igazi, másrészt hány olyan kérdés volt már itt nőktől, hogy "Melyiket válasszam?" segítek; kb 4 000 000 :v

2016. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Udvarolhatsz száznak is :) semmi rossz nincs benne, de ahogyan írták is, ha az egyik iránt szerelmet érzel akkor a többi nem számít tovább ;)

Nekem is most ketten udvarolnak, ráadásul a két srác ismeri egymást, lehet tudják is egymásról

17L

2016. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem semmi problémám nincs azzal, ha akár férfinak akár nőnek több jelölt van képben, amíg nem dönt valaki mellett.

Viszont az, hogy te udvarolsz, aktív cselekvés, te döntesz róla, az, hogy a nőnek udvarolnak, a nő részéről passzív cselekvés, mert nem a nő udvaroltat magának, hanem a férfiak próbálkoznak be nála, és ezt a nő vagy elfogadja, vagy nem. No, most ugye az udvarlásról beszélünk, és nem a kezdeményezésről, amit ugye egy nő is megtehet, az udvarlás viszont egyértelműen férfi cselekvés.

Onnantól probléma a több jelölt, ha már valaki mellett döntöttél, de még mindig több vasat tartasz a tűzben, de ezt én mindkét nemtől így gondolom, szóval ez sem a férfitől sem a nőtől nem korrekt, ha nem teszi helyre a többi jelöltet, miután már valaki mellett döntött.

Az meg, hogy egy nőnek teszik a szépet a pasik, lehet egyszerű udvariasság is, mint pl. amit egyik nős kollégám csinál, hogy megjegyzi a kolléganőknek, hogy "de csinos vagy", ha épp valaki jobban kicsípte magát.

2016. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!