Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek el interneten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el interneten a férfiak amikor elmondom őszintén az elvárásaimat? Ennyire nincs önbizalmuk? Ennyire félősek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 18:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem felelnek meg. Én például nem vagyok sportos, szőke, világutazó akárki, ha ilyet keresnél, akkor én is eltűnnék (csak egy példa).
2016. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Sokan kérdezték akkor leírom milyen férfit szeretnék.


Határozott férfias magabiztos 180 cm felett kis cuki helyes arca legyen. Sportos izmos legyen nagyon ha úgy néz ki mint Jason Statham akkor az jó pont már. Ami fontos hogy diplomás legyen tudom nem minden a papir de presztízs dolog ez. Nekem is van elvárom. Egzisztencia saját kocsi elvárt nekem is van. Nem kell hogy Bmw legyen de egy közép kategóriás legyen már Ami azért 3-4 évvel idősebb ne legyen.


Ezeket mind tudom én is nyújtani egyedül a magasságot nem.

2016. júl. 9. 19:49
 23/48 A kérdező kommentje:
Ja és saját lakása legyen lehetőleg és ne egy két szobás.
2016. júl. 9. 19:51
 24/48 A kérdező kommentje:
Amúgy egzisztenciát ennyire nem tudom nyújtani kocsim van de saját lakás nincs. De szerintem a férfi dolga az egzisztencia megteremtése a nő meg adja az otthon melegét és szeretetet.
2016. júl. 9. 19:53
 25/48 anonim válasza:
Jaj de kis aranyos vagy.:D:D Jason Statham test? Na és neked milyen tested van? Te sportolsz? Odafigyelsz az étrendedre? Tudod mennyi munka van egy olyan testben? Jó persze ha valaki koxol annak nem nehéz elérni.. Csak nehogy az legyen a vége hogy már a cerka se akcióképes.
2016. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
E szerény elvárásokat végigolvasva az lenne a csoda, ha lenne épeszű férfi, aki még foglalkozna veled ezek után.
2016. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyabb sportos szálkás, 1,2 szoba konyha saját lakás, BMW, 185 cm, diploma folyamatban. Az arcommal szeritem minden ok, semmi extra. :) az mondjuk érdekelne hogy ha nincs saját lakásod, amkor hova raktad a pénzt amit eddig kerestél?
2016. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Kocsim nincs a tobbi stimmel.

Tudod az a baj az elvárásokkal, hogy néha a kémia közbe szól.

Az en elvarasaimnak egy barátnőm felelt meg, 100% ban, de a többit is szerettem. Nekem egy elvárásom van amiből mostanában nem adok az a min b kosaras mell. Te megfelelsz ennek?

2016. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
28. Baromság ez a kémia sose kémia alapján választottam párt hanem a racionalitás alapján. Nem vagyok már tini....
2016. júl. 9. 20:06
 30/48 A kérdező kommentje:
28. Ja és c kosaras 😊😜
2016. júl. 9. 20:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!