Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egyszerűen sehol és sehogy sem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Feltettem már olyan kérdést itt képpel, hogy nézek ki, 1 válaszoló kivételével az össze többi (15-20) lány azt mondta, hogy helyes vagyok. És azok a lányok is megmondták akikkel nem tudtam összejönni hogy nem ez a baj, de mostanság már randit sem tudok összehozni :(

Facebookon ha írok egy sziát nem válaszolnak rá, a kifogások: sok dolguk van, párjuk van vagy 1-2 hete szakítottak és utálják a pasikat...

Persze van aki nyitott az ismerkedésre, de azok a lányok nem jönnek be nekem úgy mint azok akik nem (külsőre), igen sokan mondják hogy nem minden a külső, próbáltam is már, de nem egyszerűen nem megy, csak az átlagos vagy a jó nőket kívánom a csúnyákat nem.


De mégis miért ilyen elutasítóak, hogy vissza sem írnak? utcán is szoktam néha-néha ismerkedni, megkérdezem a kiszemelt lányt, hogy eljönne velem ebédelni vagy meginni valamit, meghívom? Erre vagy kussol és megy tovább (na ilyenkor kedvem lenne arcon csapni) vagy bunkón mondja hogy nem, vagy van aki kedvesebb és megmondja hogy pasija/ férje van.

Szórakozóhely teljesen lehetetlen 1 lányra jut 4-5 csávó, én mint írtam és megerősítettek benne, jól nézek ki van pénzem is, de nincs bennem olyanfajta agresszió vagy nem is tudom mi, hogy mikor 4-5 csávó fűz egy csajt akkor beszáljak. Én csak így neten tudom vagy ha csak lány társaság van akkor merek oda menni hozzájuk.

De tényleg nem tudom mit javítsak már magamon, már csak az dobna többet ha milliárdos lennék, bár lehet hogy az sem, mivel ha meg sem hallgatja hogy hova hívnám meg akkor már oly mindegy hogy egy középkategóriás kajáldába vinném vagy egy menő étterembe ha még vissza sem köszön.



#lány #krvák
2016. júl. 5. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Diplomával ia lehetsz s*gghülye. Manapság már abszolút nem egy bonyolult dolog megszerezni. De ahogy itt megnyilvánulsz egyes kommentekre öcsém...hát az nem semmi.


És igen, ha kérdezek valamit, arra illik válaszolni. De nincs a Földön olyan indok, ami miatt megütnék egy nőt

2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

én sem ütnék mert férfi vagyok és soha nem is ütöttem, ezt kikérem magam, férfit is csak egyszer vertem meg, azt írtam hogy ha tehetném és nem élnének vissza azzal, hogy ők nők és mindent megtehetnek.

Tisztelem a törvényt és az embereket annyira hogy inkább csendben elvonulok :)

2016. júl. 5. 22:44
 13/18 *fahéjas#Alien* ***** válasza:
70%
Miközben olvastam a soraidat, ami visszatükrözött belőled egy darabot, szóval az jutott eszembe... egy kép... egy gyerek akinek elvették a játékát és csak hisztizik, meg toporzékol. A gyerek kategória pedig egészen más réteget mozgat meg, nem a nőket.
2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam kulturáltan lerázni egy ilyen gyökeret. Na az meg is ütött, fojtogatni kezdett, és elkezdett berángatni egy bokros részre. Ha nem jön arra egy baráti társaság, talán meg is öl.

Ezek után ha leszólít valaki, és szó nélkül tovább sietek (menekülök), akkor egy féreg vagyok akit arcon kéne vágni.

Én kérek elnézést...



A kérdésre válaszolva: mi úgy ismerkedünk, hogy egy nagy baráti társasághoz tartozunk, meg vannak kollégáink, ismerősök, haverok, stb. És ha valakinek tetszek, meg ő is nekem, akkor randizgatunk.


Ha az ismerős csajok elhajtanak (mivel nem csípik a nőgyűlölő állatokat), ismeretlen csajtól miért várod el, hogy nyisson feléd?

Ha pl. egy haverod se mutat be szingli csajnak, akkor az se véletlen.


Nem lehet úgy ismerkedni, hogy ráugrasz valakire az utcán, hogy fizetsz neki egy ebédet. És azt minden csaj tudja, cserébe mit vársz...


Kíváncsi lennék, ha egy csaj elmegy veled kajálni, fizeted a cehhet, utána közli, hogy bocs nem vagy szimpatikus, mit reagálnál.

2016. júl. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsó olvasva amit írtál benned látok egy kis értelmet, szóval én írtam hogy sosem ütnék meg nőt, értem a szép és kulturált szót, ha bántok is valakit azt maximum szóval. De nem vagyok ijesztő, miért kell azt hinni hogy minden 20-on éves egyedülálló pasi aki így odamegy egy csajhoz az perverz vagy pszichopata, egyszerűen csak társaságra, szeretetre vágyok.


Igen ha az embernek vannak kollégái és barátai, én jelenleg tanulok és ezzel-azzal foglakozok, hogy pénzt keressek nem részletezem, de van pénzem, most jelenleg meló nélkül megvagyok, most hogy is mondjam? néhány dolgot rendbe kell tennem magamban, talán pszichológushoz is megyek majd emiatt, és ez a fő probléma, hogy nincs nőm, de nem térjek el a tárgytól

a barátok meg kétszínűek ha valami segítség/ pénz kell akkor jó ha ott vagy ha meg neked kell akkor meg...

van néhány barátom, van akinek komoly kapcsolata van, ő mondta hogy segíteni fog ezekben a dolgokban mert látja, hogy nem boldogulok a lányokkal, a többi barátom meg fejben nagyon gyerek még, vagy alkalmi kapcsolatot keresnek. Én pedig már barátnőt, családot, társat.


Nem hajtanak el az ismerős csajok, mivel nincsenek is lány ismerőseim.


Nem várok szexet nekem néhány ezer forint nem ér annyit, hogy megsértődjek, legalább megadtuk az esélyt egymásnak. Ha szexelni akarok elmegyek prostihoz, de egy idő után ez már nem ad semmi pluszt az életbe, mint írtam nekem barátnő kell.


Igen igazad van, hogy nőgyülölő vagyok, de ennyi negatív tapasztalat után milyen legyek? szeressem a nőket azért mert emberszámba sem vesznek?

Mikor ezért hajtok az életben, hogy valamit elérjek, de mégis az ilyen kutyáknak vannak nőik, akik drogoznak, 40 kilósok, nincs jövőképük, élj a mának meg a f**zom, aki meg nem jár bulizni, hanem tanul és sportol de még nincs társasága, azzal nem foglakoznak mert nem olyan menő gyerek.

2016. júl. 6. 13:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Először is tiszteld már ezt a szegény lányt, akit leszólítasz utcán és letámadod egyből egy vacsorával, aki introvertált és csendesebb jó, hogy szó nélkül tovább megy,még ha egyedůl is teszed nemhogy, ha mondjuk pl. Nem egyedül, hanem csapatban próbál erőt gyűjteni a barátkozásra a férfi, akkor meg pláne továbbmegy szó nélkül. Szóval a kussol és pofán csapnád után ne várd, hogy szóba elegyednek veled a lányok. Nem minden fekete fehér mert nem jön össze egy hölgy sem. Változtass előbb a hozzáállásodon talán jobban észrevesznek.
2016. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nyugi én is pont ezzel küszködöm és mindent megtettem hogy enyém legyen álmaim szetelme de nope... De próba cseresznye...
2016. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én 25 éves, diplomás nő vagyok. Van munkahelyem, nem vagyok egy rih*****, még sincs barátom már egy éve. (Akkor ért véget az első kapcsolatom, ami ráadásul évekig tartott).

Próbálkozom ismerkedni, de most a napokban leültem kicsit gondolkodni. Papírra vetettem a jó és rossz tulajdonságaim. Rájöttem, hogy nem vagyok mindig boldog, így én elkezdtem a negatív tulajdonságaim fejleszteni. Mert valószínűleg a kisugárzásom, nem a legjobb.

Ha egy sráccal beszélgetek, én speciel elkezdek azon rúgozni, hogy mi lenne, ha.. Holott ez nem a legjobb. Mert elriasztja, az embereket. Nem szeretnék még x kapcsolatot, hanem, azt az egyet, akivel családot fogok alapítani.


Remélem érthető a lényeg, de el tudom képzelni, a leírtak alapján, hogy nálad is az, a helyzet, hogy nagyon sugárzik, hogy akarsz már valakit. Kösd le magad egyéb programokkal, fejleszd a gyengeségeid, ha lehetőség adódik ismerkedj, huszon évesen még van időd/ időnk ;) :)

Szép Estét.

2016. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!