Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egyszerűen sehol és sehogy sem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Feltettem már olyan kérdést itt képpel, hogy nézek ki, 1 válaszoló kivételével az össze többi (15-20) lány azt mondta, hogy helyes vagyok. És azok a lányok is megmondták akikkel nem tudtam összejönni hogy nem ez a baj, de mostanság már randit sem tudok összehozni :(

Facebookon ha írok egy sziát nem válaszolnak rá, a kifogások: sok dolguk van, párjuk van vagy 1-2 hete szakítottak és utálják a pasikat...

Persze van aki nyitott az ismerkedésre, de azok a lányok nem jönnek be nekem úgy mint azok akik nem (külsőre), igen sokan mondják hogy nem minden a külső, próbáltam is már, de nem egyszerűen nem megy, csak az átlagos vagy a jó nőket kívánom a csúnyákat nem.


De mégis miért ilyen elutasítóak, hogy vissza sem írnak? utcán is szoktam néha-néha ismerkedni, megkérdezem a kiszemelt lányt, hogy eljönne velem ebédelni vagy meginni valamit, meghívom? Erre vagy kussol és megy tovább (na ilyenkor kedvem lenne arcon csapni) vagy bunkón mondja hogy nem, vagy van aki kedvesebb és megmondja hogy pasija/ férje van.

Szórakozóhely teljesen lehetetlen 1 lányra jut 4-5 csávó, én mint írtam és megerősítettek benne, jól nézek ki van pénzem is, de nincs bennem olyanfajta agresszió vagy nem is tudom mi, hogy mikor 4-5 csávó fűz egy csajt akkor beszáljak. Én csak így neten tudom vagy ha csak lány társaság van akkor merek oda menni hozzájuk.

De tényleg nem tudom mit javítsak már magamon, már csak az dobna többet ha milliárdos lennék, bár lehet hogy az sem, mivel ha meg sem hallgatja hogy hova hívnám meg akkor már oly mindegy hogy egy középkategóriás kajáldába vinném vagy egy menő étterembe ha még vissza sem köszön.



#lány #krvák
2016. júl. 5. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Mert sajnáltatod magad ahelyett hogy felállnál, leporolnád magad és küzdenél tovább.

Ilyen az élet, kellenek a pofára esések, hogy jobban tudd értékelni később, amid van :) 24l

2016. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor kedvem lenne arcon csapni"


Azért, mert nem mond egyből igent egy vadidegen pasinak, aki leszólítja az utcán?

2016. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatom magam attól mert feltettem egy kérdést, nem sírok, nem iszok, nem dohányzok, nem is drogozok, ez az egy dolog kevés ahhoz hogy padlóra kerüljek, csinálom a dolgom egész nap, mégis semmi értelme, az életnek a pénznek egyedül
2016. júl. 5. 22:16
 4/18 A kérdező kommentje:
ha kérdeznek én is válaszolok, ez egy alap dolog, hogy megtisztelem a másikat.
2016. júl. 5. 22:17
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindenki szeretei ha ismeretlenül leszolítják az utcán.
2016. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

De akinek negytív hatásra

csapkodhatnékja támad az nem valami előnyös tulajdonság!

2016. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Egy ilyen paraszttal nem csodálom hogy nem szívesen ismerkednek. Még jó hogy nem késeled meg öket csak azért mert nem akarnak ott helyben leszopno a nyilt utcán. Gondolom szellemiekben sem vagy topon, és gyaníthatóan humorérzéked sincs.
2016. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el salsa partyba... Ott átlag 2 lány jut egy csávóra!
2016. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

igen, van sok rossz tulajdonságom melyek idővel mindig kiderülnek, néhány randi alatt, de hogy ha csak köszönök, akkor hogy tud már arra nemet mondani? vagy csak leláttamozza és nem válaszol rá?

Ez annyira bunkóság, hogy nincs benne elég bátorság azt mondani hogy nem és hogy miért nem? utálom a sunyi embereket akik a könnyebb utat választják.

Nem egy lány volt aki mondta/leírta hogy van párkapcsolata ez oké megértem, de az ilyen kis férgeket nem akik válaszolni sem hajlandóak.

2016. júl. 5. 22:29
 10/18 A kérdező kommentje:

7# es, ezt miből ítéled meg? életedben nem beszéltél még velem, írj egy üzenetet bármilyen témában és tudok róla beszélni, diplomával valószínűleg s*gghülye vagyok tényleg...

meg alapból hülyeség ilyet mondai mikor sok drogos senkiházinak van nője, akiknek semmi jövőképük nincs az életben, szóval ne gyere itt az intelligenciával kérlek :)

2016. júl. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!