Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadnak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadnak el a szerényebb lányok? Egyszerűen nem kellek a visszafogottabb nőknek, ismerkedni sem akarnak velem, bármit is mondok nekik, pedig egy kedves férfi vagyok.

Figyelt kérdés

Ellentétben a bilizós, agyonsminkelt nőknél igen csak nagy sikereim vannak, pedig nem is nézek ki túl jó és gazdag sem vagyok.


Példa: leszólítok egy idegen nőt az utcán, aki úgy néz ki, mint egy utolsó ******, vele elég könnyen kialakítok egy beszélgetést, vagy egy randit, de egy szerény nőnél már más a helyzet. Van, aki egyből tovább megy, vagy egyből lekoptat, nem akarnak semmilyen kapcsolatot létesíteni velem. A probléma ott kezdődik, ezeknél a lányoknál hosszú távra nem lehet tervezni, úgy mint az szerényebbeknél. Másrészt valóban nagyon kedves vagyok, tisztelem is a nőket, szóval nem értem, hogy mi lehet a baj.


21/F


2013. márc. 10. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ha férfinak érzed magad akkor nőket keress ne lányokat és minden rendbe jön ;)
2013. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
El vagy tévedve kisfiú! Ez a leszólítgatás nem nagyon nyerő dolog.
2013. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem úgy szólítom le a nőket, mint a legtöbb fószer, az ilyen "szia cica, van gazdád?" szöveggel. Csak magamat adom, mindig azt mondom, ami eszembe jut. De mi baj van ezzel? Ez is egy ismerkedési forma...
2013. márc. 10. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:

a szerényebb lányok más kategória... nem is jó velük a kapcsolat egyébként

ismered a mondást, hogy kur<ából lesz a legjobb feleség?

2013. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fospuska ***** válasza:
80%
a szerényebb nők ritkábban ismerkednek úgy utcán,hogy odamegy valaki és leszólítja őket. ha valamilyen alkalom adódik, az más,de csak úgy elcsípni,mert tetszik,szerintem az nem az ő stílusuk. ha ehhez még egy, az utolsó divat szerinti öltözködés és külső társul,készen is vannak az ítélettel és továbbhaladnak.
2013. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen színű a szemed?
2013. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy visszafogottabb egyénnel mindig nehezebb kapcsolatba kerülni.


21/N

2013. márc. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert a szerény,félénk lány megijed, hogy mit akar tőle egy idegen az utcán, és továbbsiet.
2013. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!