Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szakitja félbe sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakitja félbe sok nő, hogy komolyabb dolog alakuljon ki?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom neten, az elején még jól indul a kommunikáció, meg a nőről is látni hogy komolyak a szándékai, aztán mintha ez teljesen az ellenkezője lenne, mintha leakarná beszélni magát az egészről, vagy sok esetben nem hagyja hogy tovább lépjen a dolog, vagy alább hagy és olyan semleges lesz a kommunikáció. Miért van ez ? Miért ilyen nehéz egyről a kettőre lépni ? Miért kell beleszőni még ilyen bonyodalmakat ? Pedig olyan egyszerü lenne a dolog..
2016. júl. 4. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos ők sem tudják mit is akarnak. Főleg annyi, jobbnál jobb pasik miatt. Vannak akik tengődnek csak, és szórakoznak. A valóéletben meg van nekik viszonyuk.
2016. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Egó növelés.Szórakozás.De amikor én kezdek szórakozni akkor már nem esik jól nekik.
2016. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont ebben a hajóban vagyok, ismerkedem egy fiúval, aki azonban jön haza külföldről, és nem monddom, hogy tökéletes, de tökéletes lenne számomra.. És egyszer flörtöl, máskor meg olyan kérdései vannak, hogy érzem ebből lehet komolykapcsolat is. De mivel nem tudom hogy mit is akar, milyenek gondol engem, attól félek, hogy melyik naptól nem fog irni vagy melyik nap ismer meg egy lanyt.. es mar gondoltam ra hogy mielott o bantana meg engem en fogom vissza magam.. S kitudja..o lenne az igazi..
2016. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!