Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem hülye dolog, vagy ciki?

Figyelt kérdés
Társkeresőn felfigyeltem egy lányra. Szép, és látásból ismerem is. Csak az a ,,bökkenő", hogy az exem kollégája. (Attól tartok, hogy az exem bekavarhat, bár eddig nem tett semmi kompromitáló dolgot.) A kiszemelt és én is 28 vagyok.
2016. jún. 16. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha békében váltatok el, és normális az exed, akkor nem fog bekavarni. Hacsak te nem vagy egy agresszív barom vagy nincs olyan extrém probléma veled, ami miatt árthatnál a lánynak, akkor oka sincs bekavarni.

Próbáld meg nyugodtan, semmi ciki nincs benne, nem az exed legjobb barátnőjére hajtasz rá.

2016. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az exed már nem az életed része. Ha ezt a nőt egy exbarátnő befolyásolni tudja, akkor annyit is érne a kapcsolat. Tegyél egy próbát és meglátod.
2016. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Rizikós, mert ha félrelépsz az exeddel, tuti, hogy ki fog derülni.


20L

2016. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Cukilányka, te nagyon kemény vagy. Ezeket, amiket ideírsz komolyan gondolod amúgy, vagy troll vagy? xD
2016. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%, szerinted? Vagy komolyan ennyire antiszociális vagy a nullára hajt. Lehet, hogy fogadtak a haverokkal milyen gyorsan éri el a nullát.
2016. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


3. Nem fogok félrelépni az exxel, mivel EX, és van párja!

2016. jún. 17. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!