Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos a külső? Azért ennyire már igen?

Figyelt kérdés

Sokszor hangoztatják az itteni pasik egy része, hogy nekik nem számít elsődlegesen a külső, mindig csak a nőknek.


Azért szerintem ez nem így van, mivel mindenki először a külsőt látja, és az alapján dönt, szimpatikus-e neki valaki vagy sem, így nem igazán jogos a hárításotok. (Akinek nem inge...)


Na de kíváncsi vagyok, hogy pl. egy ilyen lánnyal randiznátok-e?


https://www.youtube.com/watch?v=BHqDGL8TVtQ


(Nem, nem én vagyok a videóban szereplő csaj és nem így nézek ki.)


2016. júl. 2. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
En vagyok azé gyík kivétel az oldalon, bár igaz nekem tobb tapasztalatom van, mint a nyilatkozók nagy részének. Nekem az elso es leginkabb fontos tulajdonság a külső, es a mellmeret. De főleg a második.
2016. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Biztos, h nem kezdenek egy ilyen lannyal.

Valamint igen, baromi fontos a kulso is!

31F

2016. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya ez a lány, én adnék neki esélyt.
2016. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy messziről süt róla, hogy nem túl okos lány. Így nem igen fordulna meg a fejemben, hogy randizzak-e vele.
2016. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A videóban szereplő Fruzsi alapvetően nem rossz lány. Kicsit többet adna magára simán nyerő is lehet (valami jobb stílussal, igényesebb öltözködéssel, jó fodrásszal). Szóval a válasz, igen randiznék vele.
2016. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, amikor olvastam a kérdést, valami csúnya lányra számítottam, de ő egyáltalán nem csúnya, nekem tetszik, randiznék vele. Próbálkoztam már nála sokkal-sokkal csúnyább lányoknál, de azok is visszautasítottak, elég bunkó módon.
2016. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!