Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire fontos a külső? Azért ennyire már igen?

Figyelt kérdés

Sokszor hangoztatják az itteni pasik egy része, hogy nekik nem számít elsődlegesen a külső, mindig csak a nőknek.


Azért szerintem ez nem így van, mivel mindenki először a külsőt látja, és az alapján dönt, szimpatikus-e neki valaki vagy sem, így nem igazán jogos a hárításotok. (Akinek nem inge...)


Na de kíváncsi vagyok, hogy pl. egy ilyen lánnyal randiznátok-e?


https://www.youtube.com/watch?v=BHqDGL8TVtQ


(Nem, nem én vagyok a videóban szereplő csaj és nem így nézek ki.)


2016. júl. 2. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simán. Én se vagyok egy matyó hímzés! 😄
2016. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ez a nő. Nála szebbel randiznék csak!
2016. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MilitaryTurtle ***** válasza:
Adnék egy esélyt..:-)
2016. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

erre a Fruzsira gondolsz?

nem egy mesebeli szépség, de azért annyira nem rossz...mondjuk elég buta csajnak tűnik, szóval így nem kéne, de megfelelő belsővel szerintem nem lenne ekkora gáz...


23F

2016. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem látok olyan nagy problémát a külsejében, randiznék vele.
2016. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én őszintén bevallom, hogy fontos a külső is. Nem tudnék olyannal összejönni aki nem tetszik. 24/f
2016. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, mindenki a külső alapján dönt elsőre, ha egy kicsit sem tudok vonzódni fizikailag a másik félhez, akkor felejtős.
2016. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem neztem vegig a videot, de nekem is az jött le h egy kicsit "butácska", nos nem igazan keltette fel az erdeklődésem.
2016. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fontos a külső, hisz az adja meg az első benyomást, na meg kb az első 1 perc a társalgásban. Én csak azt akarom, hogy nőies legyen egy lány, nekem a bombázók nem jönnek be, mert túlságosan függetlenek akarnak lenni ( félre értés ne essék, nem birtoklási vágyam van ). Nyilván fontos, hogy vonzzon szexuálisan, hisz az is nagyon fontos mint ahogy a belső is. Szóval én megértem a nőket és ezzel semmi gond nincs. Bár, azért amikor olyan magas elvárásaik vannak, hogy ők a felét nem tudnák nyújtani az elég nevetséges, de most maradjunk a normális kereteken belül.
2016. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira válogatós külsô terén. 3 dolgot veszek figyelembe: az elsô, hogy legyen a lány szimpatikus (tûnjön kedvesnek, értelmesnek); a második, hogy ne legyen elhízva; a harmadik, hogy legyen igényes (ne legyen büdös, szôrös, stb). Szerintem ez olyan elvárás, amit minden kicsit is kultúrált/normális ember teljesíteni tud.

A videóban szereplô lány már külsô megjelenésre is alpárinak, unszimpatikusnak tûnik, így hát nem akarnék tôle semmit. Hozzáteszem nem mondanám csúnyának, csak egyszerûen nem szimpi.

2016. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!