Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja, ha egy lánynak látszanak a lábán a szőrtüszői?

Figyelt kérdés
Tud ez rontani az összképen?
2016. jún. 27. 14:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
55%

Nő vagyok és időnként nekem is látszik, de eddig nem volt gondom. (Férjhez is mentem, úgyhogy szerintem te se aggódj! A normális férfiak nem foglalkoznak ezzel, minthogy valaki is írta, hogy akkor majd, hogy bírná a nő mellett pl. szülés után).

A harisnya 30 fokban meg eléggé hülyén nézne ki szerintem. Mindenki azt bámulná, hogy miért van rajta főleg ha felül meg ujjatlan felsőt visel. Ja és akinek látszanak a tüszői, azoknak sokszor a karján is látszanak, oda, pedig nem húzhat nejlonharisnyát.

Illetve, ahogy a kérdező is írta, az intim együttlétekkor, úgyis kiderül, hogy milyen a bőre, szóval akkor már jobb, ha az elején látja a srác, hogy bejön-e neki, vagy sem.

2016. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Szia 41-es...Örülök neki hogy láttam a te hsz-edet is itt, akárcsak a 9-es fórumtárshölgyét, és bár akárcsak őt, úgy tégedet is rendkívül intelligensnek tartalak, és ráadásul minden jel szerint igen-igen csinos hölgy is lehetel, úgyhogy bevallom, emiatt módfelett szimpinek is érezlek, viszont azért most mégis kissé vitába kell hogy szálljak veled egy kicsit...Mégpedig azon téma kapcsán, hogy írod, szerinted nem néz ki jól egy hölgyön a hari, 30 fokos meleg környékén...Hát...Ha hiszed, ha nem, erre mifelénk időnként szoktam látni olyan hölgyeket, akik bizony még a mostanság mindennap tapasztalt nyári melegben is rendkívül elegáns megjelenést produkálnak...Pl. egy ÁTLÁTSZÓ, könnyű nyári ruha, alatta harinaci, és ráadásnak még magassarku is...Hm...Az ilyen látványoktol én vagy két napig szoktam a falat kaparni úgy álltalában, és csak nagyon nagy erőfeszítéssel tudom megállni, hogy a házastársi hűségem továbbra is kifogástalan maradjon...Olyan sok okos meglátást olvastam már tőled, viszont most nem értem, hogy miért találod ellenszenvesnek a fent említett öltözködési variációt...Bár gondolom, ha te is férfi volnál, akkor azért te is kissé másképpően néznéd a dolgot...
2016. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia Titusz! Igen már láttalak én is más kérdéseknél és volt, ahol egyetértettem veled, de ez most nem az a helyzet. Én még mindig azt mondom (mint szőrtüszős sorstárs), hogy nem sokat segít, mert nekem is van a karomon is. Még tényleg talán a lebarnulás segít ezeken a legjobban. Azt persze nem vitatom, hogy férfi szemmel egy harisnya izgató tud lenni! De ezt meg lehet hagyni a hálószobába és akkor mindenki örül, viszont ilyen 30 fokos melegben a nők többségének nem olyan kellemes. (Főleg, ha valaki még lábszagra is hajlamos, akkor hiába jutnak el az ágyig, a fickó menten elájul, mikor kicsomagolja a hölgyet...)

De esetleg vegyél fel harisnyát egyik nap, aztán meglátod milyen érzés ebben az időben! :D

2016. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szia 43-as...Örülök neki hogy benéztél ide ma is,éshát olyan okosan levezetted a mondanivalódat most is, mint ahogy máskor is...Igazábol nem mondom azt, hogy nincs igazad, meg hogy nem értem, hogy miröl írsz...Értem én jól, és van is igazság abban amiröl beszélsz, csak tudod, azért ENNYIRE nem szoktak sarkítottak lenni a dolgok, mint ahogy azt most leírtad...Merthát egyrészt igazad van...Nagy melegben nem túl kellemes egy nőnek a harit hordani, meghát hasonló dolgok, csakhát ha EZT A LOGIKÁT KÖVETNÉNK, akkor EZ ugyanúgy érvényes lenne BÁRMELY ruhadarabra is...Pl. az ingre is, az alsónadrágra is, a zoknira is, a nadrágra is, éshát minden más ruhadarabra is...Ebböl akkor annak kéne következnie hogy "nyáron járjunk meztelenül"? Merthát pl. egy ingbe-trikóba is igencsak bele lehet izzadni nyáron, és bizony hamar kellemetlen szagok lenghetnek körül mindenkit...Így van a dolog? Így van valóban...Csakhát mindez kicsit MANIPULATÍVAN hangzott,nem? Végülis normális esetben az ilyesmi problémák ellen nem úgy "védekeznek az emberek" hogy MEZTELENÜL JÁRNAK AZ UTCÁKON, hanem úgy, hogy NAPONTA KIMOSSÁK A RUHÁIKAT, avagy naponta újat vesznek fel...Inget is, nadrágot is, trikót is, zoknit is, alsónadrágot is...Jól mondom? Nade ez esetben meg ugyan a harinak minek kéne kivételnek lennie??? Azt is normális esetben naponta,félnaponta szokás cserélni nagy melegben...Aztán minden ami negatívumot felsoroltál, már okafogyottá is válik...(Nade most elköszönnék tőled mára, mivel sajnos lépnem kell a portálrol...Legyen szép estéd, és mégegyszer mondom, örülök neki, hogy benéztél ide ma is...Szia.)
2016. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

43 vagyok. Igen, de amit lehet nem veszünk fel a melegben. De van olyan ismerősöm, aki nejlonzoknit hord (nem nyáron csak tavasz meg ősz) és naponta cseréli, mégis kell egy kis idő, amíg megszokom a szagot, amikor együtt vagyunk cipő nélkül.

De nekem mindegy, ezen ne vesszünk össze. Én biztos nem vennék fel harisnyát.

De már tökre elmentünk a kérdéstől... :)

2016. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szia 45-ös...Látom, nem sikerült közös nevezőre jutnunk továbbra sem, de persze ettöl függetlenül, mint mindig, úgy most is adtam a hsz-edre egy zöld pacsit...Végülis ha nekem valaki szimpatikus, akkor az olyan mondhat akármit, akkoris szimpi marad...Szóval akkor vannak dolgok, amiket kicsit másképpen látol továbbra is,mint én...Viszont ez esetben azért kíváncsi lennék arra, hogyha mondjuk ilyen nyári melegben beszélnél meg randit valami szimpatikus ürgével, AKKOR mit tennél? HOGYAN öltöznél fel a randira? Főleg úgy, hogy tudod jóelőre azt, hogy a nevezett úr RENDKÍVÜL IGÉNYES, és kényes mind a saját külső megjelenésére-öltözködésére, mind pedig a PARTNERNŐJE megjelenésére-kinézetére...Szóval képzelj el egy ilyen helyzetet...EZ ESETBEN is képes lennél hari meg szoknya nélkül elmenni a találkozóra? Nyugtass már meg hogy nem...Ha másnem ILYESMI helyzetekben azért csak erőt vennél magadon, és kiöltöznél az alkalomhoz illően...Meg olyankor is, ha történetesen mondjuk moziba, vagy színházba, kiállításokra,kultúrális rendezvényekre mennél el az adott úrral...Ugye legalább ilyen esetekben erőt vennél magadon?
2016. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Titusz, ez nagyon szánalmas és nevetséges volt...Csak gondolkozz egy kicsit és rájössz, hogy miért!
2016. júl. 1. 14:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!