Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egy csinos ápolt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy csinos ápolt nő egy igénytelen pénztelen pasival?

Figyelt kérdés

Kolléganőm egy csinos ápolt nő aki ad magára. Nagyon jóba vagyunk ezért szokott nekem panaszkodni a pasijáról hogy dolgozni nem akar elmenni csak otthon gépezik és van hogy egy hétig nem tisztálkodik

Mikor kérdezem miért nem hagyja ott csak annyit mond áh normálisabb nincs nála


2016. jún. 22. 07:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggők szoktak beleragadni olyan kapcsolatban, amiben nem boldogok.


Hacsak nem valami olyan egyéb ok áll a háttérben, ami miatt így könnyebb, például közös tartozás, a társ pszichés betegsége, ami különválás esetén életveszélyessé súlyosbodna, bármi olyan egymásra utaltság, amit idő kell megoldani.

2016. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén! Mi ezt honnan a RÁK-ból tudhatnánk? Talán kérdezd meg tőle!
2016. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Van abban valami amit a #6-os mond. Vannak ilyenek, de tényleg csak a nőknek 1%-a ilyen. Én egy elég normális pasinak tartom magam, mégis egy olyan csajjal élek együtt aki az agyamra megy. És sajna én is azt mondom hogy áh, nem találok "jobbat" nála.


23

2016. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A csajnak nincs önbecsülése, amit az áh normálisabb nincs nála mondattal el is árult. Ő is igénytelen, ha egy olyannal van együtt, aki hetente 1x tisztálkodik. Előbb-utóbb meg fog tőle undorodni.
2016. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi a faxt kell foglalkozni mindig más magánéletével?

Enélkül nem lehet élni?

Vagy tán járni akarsz a csajjal?

2016. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Ne csinálj már úgy, mint aki azt feltételezi örökösen, hogy ebben a gyönyörű világban csupa épeszü, értelmes nő mászkál az utcákon...Ugye nem támadnak időnként ilyen naív gondolataid?(De ez esetben meg nem értem sehogyse a kérdésedet...)
2016. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!