Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül ilyen srácokat megismernem? 20/l

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim. Én egy olyan egyszerű, átlagos srácra "vágyom", aki ne legyen tökéletes, legyen hibája, hülyeségei, de legyen vicces, jó kedélyű, legyen hobbyja, az se baj, ha őrült, sőt :D A külseje csak annyiban fontos, hogy az összkép, a kisugárzás megfogjon. :)
2016. jún. 20. 21:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jövő hétvégén szabadnapos vagyok.
2016. jún. 20. 23:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Helyes, kiveszek egy hét szabit. Norvégia jó lesz nászútra?:)
2016. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"...az se baj, ha őrült, sőt..."

Meg is van a probléma, a nárcisztikusok önmagukkal ismerkednek, a skizofrének a személyiségeikkel, a paranoiások és depressziósok senkivel, a fóbiások meg a félelmeikkel, a szociopaták meg sz.arnak rád.

2016. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is a leírt pasi vagyok - csak sajnos foglalt már 3 éve, és már az esküvőt tervezzük.
2016. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megszívtad kérdező, már csak én maradtam ;p
2016. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hány, de hány ilyen lány barátom van... Előadnak hasonló igényeket és szomorkodnak, hogy nem találnak ilyen pasit. Pedig mindegyik másodikra illik, csak épp ott van még az a jó pár igény, amit valamiért nem akartok vagy nem tudtok megfogalmazni.

Azért nem sikerült ilyen srácot megismerned, mert neked a fent felsorolt dolgok kevesek. Tarts egy kis önismereti gondolkozás és próbáld megfogalmazni a reális igényeid.

2016. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!