Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok sehol olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol olyan srácokat, akik igényesebbek maguk iránt?

Figyelt kérdés

Most nem az alapvető tisztálkodásra gondolok, hogy fürdik, hajat meg fogat mos, hanem a kinézetre. Nekem nem tetszik, ha egy srác slamposan jár, az viszont igen, ha odafigyel az öltözködésére, divatos, meg van csinálva a haja kicsit, sportol.

De olyan ritkán találkozom ilyen fiúkkal.


És most hagyjuk ezt a szöveget, hogy búzák, meg gyökerek, mert nem kell ahhoz lányosan kinézni, hogy valaki igényes legyen, és nem kell irtó kigyúrtnak sem lenni, de mivel én is sportolok, és odafigyelek magamra, ezért szerintem joggal várhatom el ugyanezt.


2016. ápr. 3. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg miért nem találok olyan Jessica Alba szintű lányt, aki olyan szerény mint egy megijedt nyuszi és úgy simul hozzám ha akarom, mint egy dorombolós kiscica, a szexről nem is beszélve?
2016. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magas a homlokom, igy eleg sok divatos haj nem all jol. Sportolok es szerintem jol oltozok. Most a haj ennyire fontos lenne?
2016. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert nem vagy elég jó nő nekik :D
2016. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert felszínes 3,14csa vagy. :D
2016. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a sima metroszexuális ratyikra gondolsz, akkor minden 2. fiúcska ilyen 16-25 között. Talán több is.


Ha simán sportos és igényeset akarsz, az nyilván ritkább, de még az sem a lehetetlen kategória. Én pl elég sok ilyet ismerek, jómagamat is beleértve. Edzőtermek környékén valószínűleg többet találsz.


Egyébként nem hiszem el, hogy sehol sincs ilyen típus a környezetedben.

2016. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs, mert agrár egyetemre járok vidéken. Pesten vannak ilyenek, de ott ritkán járok.
2016. ápr. 3. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok, szóval továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez messze nem a lehetetlen kategória. Maximum rossz helyen keresel, bár egy agrár egyetemen valószínűleg több a férfi, tehát biztos van közöttük neked megfelelő.


Csak kíváncsiságképpen küldj egy képet, hogy kb milyen típusra gondoltál.


24/F

2016. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a vidéki agráregyetemi hallgatók igénytelenek, pesten bezzeg tombol az igényesség...


1. menjél máshova is, ne csak az egyetemre

2. ha konkrétan valamilyen tulajdonságot keresel, szinte mindig azt fogod találni, hogy kevesebben olyanok, amilyre vágysz, mint akik nem. és természetesen többen vannak, akik lusták.

3. ha tényleg elhiszed a pesti mesét, akkor meg járj fel néha ismerkedni, társkeresőzz, azaz keresd a pestiek társaságát.

2016. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!