Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem látok sehol olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látok sehol olyan srácokat, akiknek így van megcsinálva a haja?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért nem tetszik ez a klasszikus, rövidre nyírt haj. :S


Az ilyenek viszont nagyon:


[link]


[link]


[link]


2016. márc. 26. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Sztem azért, mert nálunk még nagyobb arányban vannak a heterok.
2016. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az egyiket kétszer linkeltem,
2016. márc. 26. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

azoknak van ilye hajuk akik napi 8 órában a tükör elött állnak ahelyett hogy megkeresnék azt a pénzt melyből a csajokat úgymond szponzorálni kellene.

a klasszikus rövidre nyírt haj elhallgatott előnye, hogy mikor jön a kopaszodás(márpedig aki nem hal meg elég fiatalon annál jön)akkor ott kisebb lesz a negatív kontraszt mint az ilyen oroszlánsörényre tupírozott hajú ficsúroknál

2016. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert nem áméérikában vagyunk.

Ahogy a nőkön sem látsz Hálivúdi frizurát.

2016. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. A rövidrevágott felül kicsit hosszabbra hagyott egyenfrizurától már a falra mászok. A zseléstől meg a tüsistől pláne. :D Nagyon jól kell valakinel kinéznie ahhoz hogy ilyen tömeghajjal tetszen.
2016. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki ér rá cicomázni magát? :D


Ráadásul ugye ha megritkul a haj amit már írtak is akkor meg nem okés az ilyen, márpedig az gyakori dolog.


És az első képen lévőnek milyen gyatra az a "szakálla", így ráér hajat tupírozni, a borotválkozásra nem sok gondja van. :)

2016. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én csak az elsőt néztem meg. Elég is volt.


Az a gyerek inkább néz ki valami hímr_ingyónak, mint leendő férfinek.

Te komolyan el tudod hinni egy ilyen hajú srácról, hogy majd ha szükség lesz rá valami sz*rban, akkor úgymond "odateszi magát"?

Mert én max. akkor tudom elképzelni, ha az a "sz*r" annyit tesz, hogy az irodában a nyomtatóból kifogyott a papír.

2016. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nálunk ez nem nagyon divat.
2016. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert egy férfi maximum a visszapillantó tükröt lesi figyelmesen!
2016. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es

Nagyon fontos dolog nézni a visszapillantót!

PErsze gondolom, hogy egy ilyen metroszexuális, High school musical-ből kilépett szépség nem vezet autót, így ő nem tudhatja, de pedig fontos dolog a jó térlátás.

2016. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!